آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مجموعه نرم افزار آموزش زبان

مجموعه نرم افزار آموزش زبان

قیمت: 6,000تومان
 

معرفی محصول:

این مجموعه  نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شامل نرم افزار های معتبر آموزش فشرده مهارت شنوایی و درک مطلب زبان انگلیسی LangMaster English in Action و ورژن کامل نرم افزار معروف و قدرتمند آموزش زبان Rosetta Stone English American میباشد:

Rosetta Stone یکی از بهترین نرم افزارهای یادگیری زبان در خانه می باشد. این نرم افزار برای آموزش از روش هایی استفاده می کند که کودکان برای یادگیری زبان مادری خود استفاده می کنند. بدون قانون، با تکرار زیاد و ترکیب تعداد زیادی از قسمت های مختلف زندگی، الگوهای توسعه یافته و خودکاری را به صورت ساده یا پیچیده تهیه دیده است. این نرم افزار به شما یاد می دهد که به صورت خودکار و بدون فکر کردن درک کنید و ترکیب های گرامری برای گفتگو را بسازید.

خرید پستی مجموعه نرم افزار آموزش زبان انگلیسی - میرو

در مجموعه آموزشی LangMaster English in Action شما انگلیسی را با تماشای مصاحبه های تصویری شخصیت های مشهور فرا خواهید گرفت. این مجموعه آموزشی بر مهارت های شنیداری (Listening) و درک مطلب (Comprehension) تمرکز دارد و برای پیگیری هدف خود از برنامه های تلویزیونی شبکه SKY NEWS و برنامه های رادیویی استفاده می کند.

نکته:این مجموعه شامل دو تا از بهترین نرم افزا آموزش زبان انگلیسی میباشد و برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه میرو جمع آوری و تنظیم گردیده است،شما میتوانید تنها با پرداخت نصف هزینه ای که بقیه فروشگاه ها تنها بابت ارائه یک مجموعه نرم افزار این مجموعه دریافت میکنند دو نرم افزار را یکجا خریداری کنید.

قابلیت های کلیدی:

ارائه دو نرم افزار فوق العاده حرفه ای زبان انگلیسی تنها باز هزینه خرید یک پکیج

ارائه نکات کاربردی یادگیری زبان انگلیسی

مصاحبه با افراد سرشناس انگلیسی زبان

ارائه آموزش،تمرین و مرور درس ها به همراه تصاویر

توضیحات کلی:

نرم افزار آموزش زبان LangMaster English in Action -استاد زبان،انگلیسی در عمل:

نسخه English in Action بر روی مهارت های Listening و Comprehension تمرکز دارد. این نرم افزار از ویدیوهای زنده ای که در تلویزیون ماهواره ای بریتانیایی از شبکه Sky News پخش می شود برای این کار کمک می گیرد. این انگلیسی واقعی است ، بدون کم و زیاد کردن از آن . گوش دادن و یاد گرفتن این مصاحبه ها ، یک آماده سازی ایده آل برای شنیدن اخبار رادیویی انگلیسی و یا دیدن برنامه های تلویزیونی به زبان انگلیسی می باشد.

خرید نرم افزار آموزش زبان LangMaster English in Action -استاد زبان،انگلیسی در عمل

گوش دادن به مکالمه های انگلیسی زبانان در سراسر دنیا و در تمامی زمینه های زندگی درک شما را بالا می برد و به شما اعتماد به نفس می بخشد و مهارت های مکالمه شما را افزایش می دهد.این مجموعه شامل ویژگی های پیشرفته برای یادگیری، مانند تکنولوژی تشخیص گفتار صوتی، روش تکرار جهت یادگیری موثر کلمات جدید، روش کلیک و مشاهده و روش نظر دهی را شامل می شود.

خرید نرم افزار های معتبر آموزش فشرده مهارت شنوایی و درک مطلب زبان انگلیسی - فروشگاه میرو

عناوین آموزشی:

- گفتگو با افراد مشهور در كار و تجارت (Businessmen and Politicians)

- گفتگو با نویسندگان معروف (Famous Writers)

- گفتگو با ستارگان موسیقی (Pop stars)

- گفتگو با ستارگان فیلم و سینما (Film stars)

نرم افزار آموزش زبان (Rosetta Stone English (American- آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی کمپانی رستا استون:

 Rosetta Stone نام قدرتمند ترین نرم افزاری است که تا به حال برای آموزش زبان کشورهای مختلف جهان ساخته شده است. همانطور که می دانید یک فرد بنا به دلیل مختلف برای اینکه بتواند با مردم کشورهای مختلف دنیا صحبت کند لازم است تا با زبان مردم آن کشورها آشنایی داشته باشد. در واقع هر کدام از ما ممکن است در برحه ای از زمان به دلیل سفر، تحصیل، کسب و کار، تجارت، زندگی و … نیاز داشته باشیم تا به زبانی به غیر از زبان مادری خود صحبت کنیم در اینجا این نیاز سبب می شود تا ما به دنبال فراگیری زبان مورد نظر خود برویم.

خرید نرم افزار آموزش زبان (Rosetta Stone English (American- آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی کمپانی رستا استون

از همین رو هر روز شاهد تاسیس آموزشگاه های جدید آموزش زبان در کشورهای مختلف دنیا هستیم که هر یک زبان خاصی را به زبان آموزان آموزش می دهند. هر کدام از این آموزشگاه ها علاوه بر اینکه از اساتیدی مجرب برای آموزش به افراد استفاده می کنند، از ابزارهای کمک آموزشی نیز مانند کتاب، فیلم، نرم افزار، کاست صوتی و … بهره میگیرند که این ابزارها باعث تقویت و شناخت بهتر زبان آموز نسبت به زبان مورد نظر خود می شود. نرم افزار Rosetta Stone هم یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد در امر آموزش زبان می باشد.

این نرم افزار تنها یک نرم افزار معمولی نیست که فقط دارای یک بخش آموزشی باشد در واقع رزستا استون یک نرم افزار چند رسانه ای که دارای بخش های مختلف آموزشی از قبیل تصاویر، کتب، فیلم، فایل های صوتی، تمرین و بسیاری از بخش های آموزشی دیگر می باشد که همه آنها در داخل یک نرم افزار به صورت منظم و سازمان یافته قرار گرفته اند.

معمولآ زبان آموزان وقتی از یک بسته آموزشی استفاده می کنند به دلیل پیچیده بودن مراحل آموزشی آن پس از چند جلسه دیگر علاقه ای به استفاده از آن ندارند که این موضوع در رابطه با این نرم افزار کاملآ بلعکس است در حقیقت روشی که این نرم افزار برای آموزش زبان به کاربران استفاده میکند، روشی کاملآ جدید و مطابق با آخرین تغییرات شیوه های آموزش زبان می باشد به طوری که زبان آموز پس از چند جلسه کار با آن بیشتر ترقیب به آموزش می شود و علاقه مند است مسیر آموزش را تا پایان ادمه دهد.

جالب است بدانید شعار سازندگان این نرم افزار، آموزش زبان به شیوه زبان مادری است زیرا ساده ترین روش یادگیری یک زبان، روش زبان مادری است که در آن زبان آموز به صورت کامل به زبان مورد نظر مسلط می شود و این برنامه نیز به گونه ای طراحی شده که کاربران پس از گذرندان جلسات آموزشی آن، زبان مورد نظرشان را مانند زبان مادری خود فرا بگیرند. همانطور که اشاره شد این مجموعه آموزشی در بسیای از آموزشگاه ها، موسسات، مراکز علمی و حتی بسیاری از دانشگاه ها و کالج های سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد که این امر سبب شده تا جوایز بسیاری را از سوی منتقدان دریافت کند که از جمله میتوان به جایزه Dynamic Immersion™ method اشاره کرد که به دلیل ارتقا سطح دانش زبان به سازندگان این نرم افزار اهدا گردید.

خرید بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی - میرو

برخی از امکانات و ویژگی های این نرم افزار شامل آموزش کامل گرامر، آموزش لغات پرکاربرد در هر زبان، آموزش پرسش و پاسخ های متداول هر زبان، نمایش فیلم آموزشی جهت فهم بهتر هر درس، داشتن تمارین مختلف مربوط به هر درس، گرفتن آزمون تست و امتحان در پایان هر آموزش، دارا بودن تکنولوژی MileStone برای برسی تلفظ صحیح زبان آموز، داشتن فایل های صوتی مربوط به هر درس و بسیاری از امکانات دیگر می باشد.

این نرم شامل پنج سطح کامل آموزش زبان انگلیسی به لهجه آمریکن این کمپانی میباشد و در لیست زیر میتوانید عنوانین آموزشی هر فصل این نرم افزار را مشاهده کنید:

Level 1 – Unit 1 (Language Basics
Level 1 – Unit 2 (Greetings and Introductions
Level 1 – Unit 3 (Work and School
Level 1 – Unit 4 (Shopping

Level 2 – Unit 1 (Travel
Level 2 – Unit 2 (Past and Future
Level 2 – Unit 3 (Friends and Social Life
Level 2 – Unit 4 (Dining and Vacation

Level 3 – Unit 1 (Home and Health
Level 3 – Unit 2 (Life and World
Level 3 – Unit 3 (Everyday Things
Level 3 – Unit 4 (Places and Events

Level 4 – Unit 1 (Tourism and Recreation
Level 4 – Unit 2 (Professions and Hobbies
Level 4 – Unit 3 (At Home and Around Town
Level 4 – Unit 4 (Style and Personal Wellness

Level 5 – Unit 1 (Business and Industry
Level 5 – Unit 2 (Art and Academics
Level 5 – Unit 3 (Emergency Situations
Level 5 – Unit 4 (Family and Community

مشخصات کلی محصول:

نام انگلیسی English Language Learning Software Collection
تعداد دیسک 2 حلقه
زبان انگلیسی
فرمت فایل ها EXE
قابلیت اجرا کلیه کامپیوتر و لپ تاپ های شخصی،تلوزیون و پلیر های هوشمند
تولید کننده میرو (پیشرو در بهترین)
گارانتی تعویض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

جهت مشاهده تصاویر بیشتر محصول بر روی تب "تصاویر بیشتر" کلیک کنید

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
برچسب ها: خرید پستی آموزش زبان انگلیسی, خرید مجموعه LangMaster, خرید استاد زبان،انگلیسی در عمل, درس و تمرین های آموزش زبان انگلی, خرید یادیگیری زبان در خانه, آموزش زبان با لهجه آمریکایی, آموزش گام به گام زبان انگلیسی, خريد پستي آموزش زبان خارجه, خريد پستي مجموعه نرم افزار زبان, خرید پکیج آموزشی زبان انگلیسی, مصاحبه افراد معروف انگلیسی زبان, آموزش زبان عامیانه انگلیسی, نکات کاربردی یادگیری زبان انگلیس, خرید مجموعه کامل آموزش زبان انگل, خريد نرم افزار کامل آموزش زبان ا, یادگیری آسان زبان انگلیسی, بهترین کلکسیون آموزش زبان, آموزش مقدماتی تا پیشرفته زبان ان, خرید پستی نرم افزار آموزش گام به, یادگیری زبان در منزل, نرم افزار یادگیری زبان در خانه, آموزش فشرده درک مطلب زبان انگلیس, آموزش فشرده مهارت شنوایی زبان, خرید Rosetta Stone English Ameri, بهترین نرم افزار آموزش زبان, خرید LangMaster English in Actio, آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته, خرید نرم افزار حرفه ای آموزش زبا, خرید آموزش زبان انگلیسی, مجموعه نرم افزار آموزش کامل زبان, خرید پستی نرم افزار زبان انگلیسی, خرید مجموعه نرم افزار آموزش زبان, خرید مجموعه آموزش زبان انگلیسی, آموزش جلسه به جلسه زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی کمپانی رستااس, پکیج آموزش زبان انگلیسی رستا است, قدرتمندترین نرم افزار آموزش زبان, خرید دی وی دی آموزش زبان, آموزش زبان رزستا استون, نرم افزار Rosetta Stone, کلاس آموزش زبان خارجه, آموزش لهجه آمریکن انگلیسی, مصاحبه افراد برای آموزش زبان

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved