آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مجموعه کامل آموزش یوگا

مجموعه کامل آموزش یوگا

قیمت: 6,000تومان
 

معرفي محصول:

اين مجموعه عظیم آموزشي شامل 3 بخش آموزش حرفه ای و مستقل ورزش یوگا (Yoga) میباشد:

در مجموعه آموزشی کامل یوگا Rodney Yee Yoga Collection (مجموعه کامل یوگا رودنی یی) Rodney Yee استاد معروف ورزش یوگا، از ابتدا تا پایان همراه شما می باشد و به شما از ابتدایی ترین تمرین ها و روش ها تا مراحل حرفه ای و پیشرفته آموزش خواهد داد و شما به صورت کامل خواهید آموخت که چگونه این ورزش ذهنی (فکری) را انجام دهید این مجموعه به صورت ۱۰ دی وی دی (این دی ودی ها بدون افت کیفیت و حذفیات به فرمت avi تبدیل شدند و به 1 دی ودی کاهش پیدا کردند)شامل بیش از ۱۰ ساعت آموزش از ابتدا تا پایان این ورزش می باشد.

خرید پستی مجموعه کامل یوگا رودنی یی - میرو

ویدیوهای آموزشی مجموعه Sri Sri Yoga توسط یکی از بهترین استادان این رشته تهیه شده است که متولد هند (مهد یوگا) بوده و همواره به عنوان یکی از رهبران معنوی در امور روحانی و بشر دوستانه شناخته می شود. این مجموعه آموزشی حاوی دو عدد دی وی دی با عناوین Sri Sri Yoga و Saral Yoga می باشد و به آموزش تمریناتی از یوگا می پردازد که بصورت انفرادی و گروهی قابل انجام هستند.

خرید پستی مجموعه کامل آموزش ورزش یوگا

مجموعه Yoga For Your Eye (یوگا برای چشمان شما)،شامل دو قسمت است که یکی مربوط به بحث اختصاصی مربوط به یوگای چشم است و دیگری به بررسی نوع دیگری ورزش برای چشم میپردازد . این ورزش ها برای نمونه های خاصی از چشم ها ترتیب داده شده است.

خرید اینترنتی مجموعه کامل آموزش یوگا

قابليت هاي کليدي:

ارائه سه مجموعه آموزشي حرفه اي مستقل با هزينه خريد يک پکيج

کيفيت بالا ويديو هاي آموزشي

ارائه مجموعه Sri Sri Yoga با فرمت دی وی دی پلیر

زبان انگليسي روان و قابل فهم ويديو ها مجموعه شنا و ماهیگیری

توضيحات کلي:

مجموعه Rodney Yee Yoga Collection (مجموعه کامل یوگا رودنی یی):

امروزه با توجه به صنعتی شدن دنیا، یوگا به عنوان برترین ورزش جسمی و ذهنی، برای برگشتن به تعادل امری الزامی است. یوگا تعادل برهم ریخته شما را باز میگرداند و سبب پیشرفت فیزیکی بدن شما و البته افزایش کنترل شما بر روی ذهن خواهد شد. لذا میهن دانلود مجموعه جدیدی را در خصوص ورزش و علم یوگا در اختیار شما قرار می دهد. امید داریم با استفاده از این ورزش فوق العاده تاثیر گذار بتوانید پیشرفت خود را در زندگی فردی و اجتماعی تضمین کنید.

خرید پستی  Rodney Yee Yoga Collection

يوگا از ريشه كلمه سانسكريت YUJ گرفته شده و به معني اتحاد است. اتحاد بين تن و روان ، بين نيروهاي مثبت و منفي وجود انسان . يوگا قدمت زيادي دارد و بر اساس سبك هاي مختلفي كه در يوگا وجود دارد مي توان از آن براي راهگشايي و كسب انرژي بهره برد تمرينات يوگا شامل تمرينات بدني (آساناها)تمرينات تنفسي (پراناياما) تمرينات ذهني( پراتي هارا) و … مي باشد كه در نهايت به جهت كسب سلامتي و آرامش و آگاهي مثبت بكار گرفته مي شود . يوگا هنر زندگي كردن است . دانشي است كه بايد با زندگي روزانه هر فرد عجين شود زيرا كه برتمام جنبه هاي حياتي اعم از جسمي – رواني و روحي تاثير بسزايي دارد . علم يوگا با عمل كردن روي عوامل خارجي و فيزيك بدن آغاز مي شود و به لايه هاي ظريف بدن ارتباط داده مي شود.

یوگا ورزشی جسمی و روانی (فکری) می‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها بوجود آمده‌است.ریشه یابی دقیق این ورزش که توسط چه شخصی و دقیقآ چگونه بوجود آمده کمابیش ناممکن است چرا که تاریخ شکل گیری یوگا به سالهای بسیار دور برمی گردد.

از فواید یوگا می‌توان به نکات زیر اشاره کرد:

- تقویت در دقت و تمرکز

- تقویت تفکر و روشن بینی و امیدواری

- تقویت قدرت تخیل و خلاقیت

- تقویت اعتماد به نفس و مثبت گرایی

- تقویت قالبیت هماهنگی ذهنی با فیزیکی بدن (کنترل بهتر بدنی)

- تقویت اعتقاد (اعتقاد به خالق هستی با برانگیختن قدرت اندیشه و آرامش)

خرید اینترنتی  Rodney Yee Yoga Collection

درباره رودنی یی (Rodney Yee) استاد آمورش یوگا این مجموعه:

رودنی یی در سال 1957 متولد شد و سالهای کودکی خود را در کمپ های نظامی جایی که پدرش مشغول خدمت بود سپری کرد. در مدت دبیرستان به ژیمناستیک فعالیت داشت و بعدا به رقص باله روی آورد.او همچنین در دانشگاه برکلی کالیفرنیا فلسفه و جراحی فیزیکی تحصیل کرده است ولی به منظور کار تمام وقت در باله تحصیل را ترک کرد! او در مدرسه lyengar به یوگا علاقمند شد ولی هم اکنون اوخود مشغول تدریس سبک یوگا ابداع خود در این مدرسه است.

آقای یی در استدیویی در برکلی (The Yoga Room) کار تدریس یوگا را شروع کرد و با Piedmont Yoga Studio در اوکلاند نیز همکاری داشت. در حال حاضر او در سراسر جهان مشغول تدریس یوگا است و کنفرانس ها و دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کند. تاکنون در بسیاری از کانال ها نظیر CNN، PBS و The Operah Winfrey Show از او دعوت شده است. بیش از 30 برنامه و سری آموزشی یوگا از او در حال حاضر موجود است.

مجموعه آموزشی Sri Sri Yoga :

یوگا ورزشی جسمی و روانی(فکری) می‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها بوجود آمده‌است.ریشه یابی دقیق این ورزش که توسط چه شخصی و دقیقآ چگونه بوجود آمده کمابیش ناممکن است چرا که تاریخ شکل گیری یوگا به سالهای بسیار دور برمی گردد.یوگا از طرفی به معنای «کنترل کردن» آمده‌است و در آن صورت یوگا را می‌توان علم کنترل امواج فکر و علم مهار قوای ذهن به منظور تسلطی همه جانبه بر توان بالقوة خود دانست. در این صورت به «روش» این دانش که همانا کنترل قوای تن و فکر است تأکید می‌شود.

با توجه به چنین درکی، یوگا، در کتاب شاندیلیوپانیشاد (Shandilyopanishad)، این گونه تعریف شده‌است: «یوگا عبارت از کنترل امواج ذهنی است.» از طرف دیگر می‌توان یوگا را به معنای نظاره کردن و دیدن، در نظر گرفت که در نتیجه یوگا علم نظارة خود و خودشناسی است. بدین ترتیب غایت این دانش آشکار می‌شود. یعنی واقع شدن در طبیعت اصیل خویش و شکافتن تمامی حجابهای نفسانی.

خرید پستی مجموعه آموزشی Sri Sri Yoga

بر همین اساس در باگاواد گیتا (Bhagavad gita) اوج یوگا، رویت ذات درونی از طریق ذهن پاک و خالص شده توصیف شده‌است، و سرانجام یوگا را به معنی «وصل و یکی شدن» نیز ترجمه کرده‌اند که در آن صورت غرض از انجام تمرینات یوگا آشکار و هویدا می‌شود. به این معنا، یوگا عبارت است از عملکرد هماهنگ قوای فردی و اتحاد قوای ذهنی (Chitta shakti) با قوای حیاتی تن و حواس (Prana shakti) که منجر به تلخیص انرژی، توسعة آگاهی و در نهایت اتحاد با آگاهی متعال خواهد شد. بنابر این تصور، در رودرایا مالاتانترا (Rudrayamatantra) گفته شده : «یک یوگی، فقط در اتحاد با آگاهی متعال، به تجربة یوگا نایل می‌گردد.» بدین ترتیب هر کدام از معانی واژة یوگا، قسمتی از این معرفت عمیق باطنی را آشکار می‌سازد و اختلاف ذاتی در میان آنها دیده نمی‌شود. یک واژه سانسکریت است .

خرید پستی مجموعه آموزشی Sri Sri Yoga

فیلم های آموزشی Sri Sri Yoga توسط یکی از بهترین استادان این رشته تهیه شده است که متولد هند (مهد یوگا) بوده و همواره به عنوان یکی از رهبران معنوی در امور روحانی و بشر دوستانه شناخته می شود. این مجموعه آموزشی حاوی دو عدد دی وی دی با عناوین Sri Sri Yoga و Saral Yoga می باشد و به آموزش تمریناتی از یوگا می پردازد که بصورت انفرادی و گروهی قابل انجام هستند.

مجموعه Yoga For Your Eye (یوگا برای چشمان شما):

یوگای چشم :

در مقدمه مایر اشنایدر فواید ورزش یوگا را برای چشمان شما توضیح داده و میگوید که این ورزش ها برای کسانی که به طور حتم نابینا هستند و کسانی که نور ها و یا سایه ها را بیش از حد میبینند مفید میباشد . او توضیح میدهد که یکی از شاگردانش بعد از انجام این ورزش بدون عینک قادر به رانندگی میباشد. در این مجموعه اشنایدر تکنیک های خود را برای شما به نمایش در می اورد . او که از تلفیق یک علم و یک ورزش استفاده کرده چنین میگوید که پس از تلفیق یوگای تبتی زیر نظر یک چشم پزشک توانسته چنین تکنیکی را به وجود بیاورد که برای چشم ها مفید است . باورش کمی سخت است اما واقعیت دارد .

خرید پستی مجموعه Yoga For Your Eye (یوگا برای چشمان شما)

در ابتدا او از شما درخواست میکند تا عینک یا هر چیز مرتبط به چشمتان را در اورده و به انجام تمرین های او بپردازید . او به شما نحوه تنفس و حرکات و ارامش را اموزش میدهد . در بخش دوم نیز او از شما یک تست بینایی گرفته و دستور العمل مناسب را پیش روی شما میگذارد . در بخش اخر نیز به بیان اینکه چرا افراد مسن بینایی کمتری دارند پرداخته و راه حل انرا در اختیار شما میگذارد .

Eyerobic:

همانطور که از اسم ان معلوم است از تلفیق دو اسم , چشم و روبیک که بهتر است ان را نرمش چشم بنامیم تشکیل شده است . این اموزش هم به شما کمک میکند تا وسعت دید خود را بیشتر کنید و از وضوح طبیعی چشمانتان بدون استفاده از لنز یا عینک بهره مند شوید .

خرید پستی مجموعه Yoga For Your Eye (یوگا برای چشمان شما)

بهبود بینایی شما میتواند تنها با انجام چند تمرین ساده صورت بگیرد . اشتباه نکنید هیچ عمل جراحی در کار نیست .

مشخصات کلي محصول:

نام انگليسي Full set of Yoga learning
تعداد ديسک 2 حلقه
زبان انگليسي
فرمت فايل ها MP4, AVI , DVD Player
قابليت اجرا کليه کامپيوتر و لپ تاپ هاي شخصي،تلوزيون و پلير هاي هوشمند
توليد کننده ميرو (پيشرو در بهترين)
گارانتي تعويض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

جهت مشاهده تصاوير بيشتر محصول بر روي تب "تصاوير بيشتر" کليک کنيد

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
مجموعه کامل آموزش یوگا
برچسب ها: آموزش رفع خستگی چشم با یوگا, تقویت روح و جسم با یوگا, آموزش Eyerobic, مجموعه کامل یوگا رودنی یی, آموزش پایه یوگا, خرید پستی Sri Sri Yoga, خريد اينترنتي آموزش یوگا چشم, بهترين فروشگاه محصولات آموزشی, آموزش رفع سردرد با یوگا, خرید پستی مجموعه کامل آموزش یوگا, خرید پستی آموزش ورزش یوگا, خرید پستی آموزش yoga, خرید پستی آموزش کاربردی یوگا, آموزش قدم به قدم یوگا, خرید پستی آموزش تمرین و حرکات یو, فروش بهترين مجموعه آموزشي یوگا, خريد پستي سری کامل آموزش یوگا, آموزش کامل ورزش یوگا, خريد پستي آموزش و تمرینات یوگا, خرید ارزان محصولات آموزشی, سری کامل آموزش مرحله به مرحله یو, خريد بهترين مجموعه آموزشي یوگا, خريد پستي مجموعه Rodney Yee Yog, خرید پستی آموزش مبتدی تا حرفه ای, خريد پستي مجموعه کامل یوگا رندی, آموزش کاربردی یوگا در خانه, خرید اینترنتی ویدیو های آموزشی, خرید پستی آموزش آرامش با یوگا, خرید پکیج آموزشی Yoga For Your E, خريد پستي مجموعه یوگا برای چشمان, خريد پستي آموزش کامل یوگا, آموزش گام به گام حرکات یوگا

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved