آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مجموعه آهنگ های بی کلام

مجموعه آهنگ های بی کلام

قیمت: 3,500تومان
 

معرفي محصول:

اين مجموعه عظیم کاربردی در زمینه موسیقی شامل 2 مجموعه عالی و کامل از موسیقی های بی کلام ساخته شده توسط مشهورترین هنرمندان موزیک جهان میباشد:

آهنگ های بی کلام و آرامش بخش برای تمامی ما انسان ها که در شهرهای شلوغ و پر سر و صدا زندگی می کنیم مانند یک مسکن بی ضرر است.مجموعه ای بی نظیر  VA - World Instrumental Hits (موسیقی های بی کلام جهان) منتخبی از زیباترین آثار هنرمندان بزرگ در زمینه موسیقی بین الملل است.

خرید پستی مجموعه آهنگ های بی کلام - میرو

مجموعه ی Yanni Full Collections شامل آرشیو کامل تمام آثار اجرا شده یانی، آهنگساز نام آشنای یونانی می باشد. این مجموعه شامل تمام آلبوم ها و اجراهای زنده یانی از سال ۱۹۸۶ تا کنون است. یانی کریسومالیس معروف به یانی، موسیقیدان بزرگ، پیانیست، نوازندهٔ کیبورد و آهنگساز اهل یونان با شهرتی جهانی است.

خرید پستی مجموعه کامل آهنگ های یانی - میرو

قابليت هاي کليدي:

ارائه دو مجموعه کامل موسیقی بی کلام کامل مستقل با هزينه خريد يک پکيج

کيفيت بالا تراک های موجود

ارائه ویدیوهای اجرای زنده یانی به نام At the Acropolis

توضيحات کلي:

مجموعه VA - World Instrumental Hits (موسیقی های بی کلام جهان):

موسیقی یا خُنیا یک هنر است که رسانهٔ آن صدا و سکوت است. عناصر معمول موسیقی ارتفاع (که لحن و هارمونی را در بر دارد)، ریتم (و مفاهیم مربوط به آن، شامل ضرب (موسیقی)، متر، و مفصل‌بندی (articulation))، فورته، و ویژگی‌های صوتی رنگ صدا (timbre) و بافت است.موسیقی را هنر بیان احساسات به وسیلهٔ آواها گفته‌اند که مهم‌ترین عوامل آن صدا و ریتم هستند و همچنین دانش ترکیب صداها به گونه‌ای که خوش‌آیند باشد و سبب انبساط و انقلاب روان گردد نیز نامیده می‌شود.

 VA - World Instrumental Hits (موسیقی های بی کلام جهان)

موسیقی " instrumental " هم که از آن ترجمه های مختلفی چون موسیقی سودمند ، موسیقی بی کلام و ... شده به هر نوع نوای بی کلام و آرامش بخش اطلاق می شود و در اصطلاح بسیاری نیز بر موسیقی های کلاسیک ( دوره های باروک ، رمانتیک و ... ) اطلاق می شود که تلقی غلطی است .مجموعه  VA - World Instrumental Hitsشامل پرطرفدارترین و آرامش بخش ترین سبک موسیقی جهان ساخته شده توسط مشهورترین هنرمندان موزیک جهان است.

لیست آثار (Track List) مجموعه را در زیر مشاهده می کنید:

01 Johannes Linstead - Mezza Luna
02 Chris Spheeris - Voices of Faith
03 Gil Ventura - Pink Panther
04 Lesiem - Times
05 Pandana - Imagination
06 Grover Washington - Nature Boy
07 Govi ??- Yin Yang
08 Shahin & Sepehr - Dance Of The 7 Veils
09 Love Is All Around
10 Blonker - Time To Remeber
11. Behzad - Endless Passion
12 Ottmar Liebert - After the Rain
13 Nicholas Gunn - Forever
14 B-Tribe - Ahoy
15 VA - Desert Moon
16 Nova Menco - Lorca
17 Alex Bollard & LSO - Who Loves You
18 Paul Mauriat - Come vorrel
19 VA - Body Guard
20 2002 - Inner Light

01 VA - Lambada
02 Alex Bollard & LSO - Roxanne
03 B-Tribe - Suave Suave
04 2002 - The Emerald Way
05 Ottmar Liebert - Santa Fe
06 Govi ??- Bittersweet
07 Gil Ventura - Close Encounters of the Third Kind
08 VA - Space Oddity
09 Celestial - Cang, Ding
10 Caravelli - La Bamba
11 Royal Philharmonic Orchestra When A Man Loves A Woman
12 Shahin & Sepehr - Jakarta
13 Bruno Bertone Sound Orchester-Forse
14 Behzad Aghabeigi - Gypsy Renaissance
15 Rondo Veneziano - Addio A Venezia
16 Ottmar Liebert - La Memoria_Shadows
17 Svayambhu - Oliver Shanti & Friends
18 Nicholas Gunn - Return To Grand Canyon
19 Forestdene - Sweet Lullaby
20 Johannes Linstead - Sadharasara

01 Govi ??- Espresso
02 Ottmar Liebert - Reaching Out 2 U
03 B-Tribe - Que Mala Vida
04 Johannes Linstead - Kiss the Earth
05 Chris Spheeris - The New West
06 Alex Bollard & LSO - Only The Lonely
07 2002 - Soul Doors
08 Armik - A a Day In Malaga
09 Gil Ventura - New York, New York
10 Neverending Story
11 Lesiem - Prudentia (Weisheit)
12 Nicholas Gunn - Endless Flight
13 Quinn - Ecstasy In Avila
14 Lara & Reyes - Bahia Del Palmar (Palmar Bay)
15 Rondo Veneziano - Zodiaco
16 Mythos - Planinata
17 Caravelli et Son Grand Orchestre - Nathalie
18 Nicholas Gunn - The Highest Point
19 Shahin & Sepehr - Beyond Zagros
20 Exotique - Soul Ballet

01 Wind of Change
02 Govi ??- Savanna Rains
03 Willie and Lobo - Donde Vayo
04 2002 - Overheard in a Dream
05 Ottmar Liebert - 3 Women Walking
06 Blonker - Take Me To The Rainbow
07 Chris Spheeris - Shahzada
08 Lesiem - Humilitas (Humanity)
09 B-Tribe - Te Siento
10 Alex Bollard & LSO - Yesterday
11 Pepe Solera - Romanze D'Amore
12 Rondo Veneziano - Floralis
13 Caravelli Theme From-Love Story-
14 Tears in Heaven
15 Gil Ventura - A Star Is Born
16 Johannes Linstead - Breathe
17 Franck Pourcel - CONCORDE
18 Lara & Reyes - Despertar (Awakening)
19 Behzad - Barcelona Dreams
20 Raymond Lefevre - Mammy Blue

مجموعه Yanni Full Collections:

این مجموعه شامل تمام آلبوم ها و اجراهای زنده یانی از سال ۱۹۸۶ تا کنون می باشد،یانی کریسومالیس معروف به یانی، موسیقیدان بزرگ، پیانیست، نوازندهٔ کیبورد و آهنگساز اهل یونان با شهرتی جهانی است.

او تاثیرگزارترین موسیقیدان زنده جهان است.عمدهٔ موفقیت وی با اجرای کنسرت در آکروپولیس یونان به دست آمده‌است که به عنوان پربیننده ترین و زیباترین کنسرت موسیقی از آن یاد می‌شود و با فروش ۷ میلیون نسخه، پرفروش‌ترین ویدئوی موسیقی تاریخ بعد از «تریلر مایکل جکسون» است.این کنسرت در ۶۵ کشور جهان پخش شد و نزدیک به یک میلیارد نفر آن را تماشا کردند.

خرید پستی مجموعه Yanni Full Collections

همچنین آلبوم‌های وی با تعداد بیش از ۷۰ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته‌است. موسیقی‌های یانی در مسابقات المپیک، برنامه‌ها و مسابقات ورزشی در تلویزیون به صورت گسترده پخش شده‌است. آثار او را نوعی موسیقی عصر نو می‌نامند. آثاری که به قدری متفاوت و هنرمندانه ساخته شده اند که تا به حال کسی نتوانسته بود در این سبک کار مشابهی که وی انجام داد انجام دهد. موسیقی یانی را موسیقی بین الملل مینامند چون وی خالق آثاری است که با فرهنگ ها و نژاد های گوناگون جهان ارتباط برقرار کرده است. اعضای ارکستر یانی هم از این قائده جدا نیستند و هر کدام از کشور های مختلفی هستند برای همین است که ارکستر یانی را ارکستر سازمان ملل می‌دانند.

بدون شک کنسرت های یانی از لحاظ ارکستر و تنظیم قطعات و نقاط فنی حرف اول را در جهان میزند. یانی تا به حال هزاران کنسرت موسیقی در بسیاری از کشور های جهان برگزار کرده است ولی ترجیح داده است که فقط ۶ کنسرت زنده خود را به صورت ویدئو عرضه کند که این ۶ اثر جاودانه عبارتند از : کنسرت یانی در آکروپولیس (۱۹۹۴) ، کنسرت یانی در تالار سلطنتی آلبرت (۱۹۹۵) ، شهر ممنوعه چین و تاج محل (۱۹۹۷) ، کنسرت یانی در لاس وگاس آمریکا (۲۰۰۶) ، صداهای یانی (۲۰۰۹) و کنسرت یانی در ال مورو، پورتوریکو (۲۰۱۲). این آثار تصویری فاخر را میتوان از دیدگاه های مختلف بررسی کرد. بی شک اولین اثر تصویری یانی بهترین اثر او و بهترین کنسرت جهان است. کنسرت آکروپلیس یانی که به رهبری استاد شهرداد روحانی در بنای تاریخی آکروپلیس در کشور زادگاهش رقم خورد پل ارتباطی وسیعی برای آشنایی شنوندگان و بینندگان با سبک جدیدی از موسیقی بود.

سبکی نو و منحصر به فرد که که اجرای آن فقط در حیطه وسیع موسیقی یانی است. فیلمبرداری و نورپردازی حرفه ای در این کنسرت و ویدئوهای دیگر گواه بر قدرت کنسرت های تصویری یانی بود. یانی در سال ۱۹۹۷ تور ۹ ماهه و پرخرجی را در دو کشور پرجمعیت جهان یعنی هند و چین اجرا کرد و بار دیگر موسیقی خود را به نحوی شایسته به مردم شرق نشان داد. این تور بهانه ای بود برای ساخت آلبوم متفاوت و ماندگار احترام (آلبوم) که تمامی قطعات این آلبوم در طول تور هند و چین اجرا شد که از زیبا ترین آنها میتوان به قطعاتی همچون: Deliverance ، Adagio In C Minor ، Tribute ، Waltz In 7-8 و Nightingale اشاره کرد. همچنین قطعه خاص و زیبایی در طول این تور نمایش داده شد که تم اصلی این آهنگ دوئتی بود از سازهای ویولن و ساکسوفون که توسط دو نوازنده برتر جهان یعنی پدرو استاچه و کارن بریگز اجرا شد. نام این قطعه (Renegade)، به فارسی (برگشته) میباشد.

تور گسترده یانی در این دو کشور ۹ ماه به طول انجامید و بعد از تمام شدن آن یانی تا چند سال فعالیتی نداشت ولی بعد از ۶ سال تور جدید خود را آغاز کرد که بهانه این تور برای دو آلبوم نوین و بسیار زیبا و خاص (If I Could Tell You) ، به فارسی اگر می‌توانستم به تو بگویم و (Ethnicity) ، به فارسی قومیت (آلبوم) بود. این تور در قاره آمریکا و آمریکای شمالی از تاریخ ۱ مارس ۲۰۰۳ تا اواخر سال ۲۰۰۴ برگذار شد که ویدئوی تصویری آن اولین اجرای سال ۲۰۰۳ یانی در لاس وگاس بود که در سال ۲۰۰۶ با میکس و مونتاژ حرفه ای عرضه شد.

خرید اینترنتی تمامی آهنگ های یانی

این تور آغاز همکاری یانی با نوازندگان نابغه و برتری همچون ویکتور اسپینولا از کشور پاراگوئه و سامول یروینیان نوازنده و استاد مسلم ویولن از ارمنستان بود. تکنوازی های ویولن یروینیان در این ویدئو کنسرت ۲۰۰۶ سبکی خاورمیانه ای و به موسیقی سنتی ایرانی شباهت دارد. یانی در سال ۲۰۰۷ کلید آغاز پروژه ای باز هم نوین و متفاوت را زد. صداهای یانی آلبومی بود که در دو ورژن عرضه شد. اصلی ترین نکته این آلبوم این بود که یانی تصمیم بر این داشت که قطعاتی را با صدا کند و در این کار شخصی به نام ریک ویک همکاری کرد و چهار خواننده جوان را به سبک های متفاوت به یانی معرفی نمود این آلبوم در تور آمریکای جنوبی اجرا شد و ویدئوی تصویری آن از چهار شب اجرایی بود که یانی در آکاپولکو مکزیک داشت در این تور یانی همراه با چهار خوانندهٔ جوان و خوش صدا برخی از آثار مشهور و قدیمی‌اش از جمله در آیینه و ستایش را اجرا کرد.

Nathan Pacheco، خواننده اپرا به ایتالیایی، Ender Thomas با ترانه‌هایی به زبان اسپانیایی و Chloe که در این اجرا به سه زبان انگلیسی و ایتالیایی و اسپانیایی یانی را همراهی کردند. در این برنامه خوانندهٔ دیگری با نام Leslie Mills هم حضور داشت. آلبوم بعدی یانی Truth of Touch به فارسی حقیقت لمس کردن نام دارد که در فوریه ۲۰۱۱ منتشر شد. طبق گفتهٔ یانی این نت‌های این آلبوم بیشتر الکترونیک است نه آکوستیک.

لیست کامل تمامی آثار یانی مجموعه Yanni Full Collections:

۱۹۸۶ – Key To Imagination

1987 – Out of Silence

1988 – Chameleon Days

1989 – Heart Of Midnight

1989 – Niki Nana

1989 – Optimystique

1990 – Reflections Of Passion

1991 – In Celebration Of Life

1992 – Dare To Dream

1992 – Romantic Moments

1993 – I Love You Perfect

1993 – In My Tim

1994 – Live at The Acropolis

1997 – Devotion – The Best of Yanni

1997 – In The Mirror

1997 – Nightbird – A Collection of Yanni Favorites

1997 – Port Of Mystery

1997 – Songs From The Heart

1997 – Tribute

1999 – Love Songs

1999 – Steal The Sky

1999 – Winter Light

2000 – If I Could Tell You

2000 – Snowfall

2000 – The Very Best of Yanni

2003 – Ethnicity

2003 – Ultimate Yanni

2006 – Yanni Live! The Concert Even

2009 – Yanni Voces

2009 – Yanni Voices

2010 – Mexicanisimo

Yanni Truth Of Touch - 2011

مشخصات کلي محصول:

نام انگليسي Instrumental Music and Yanni Full Collection
تعداد ديسک 1حلقه
زبان -
فرمت فايل ها MP3
قابليت اجرا کليه کامپيوتر و لپ تاپ هاي شخصي،تلوزيون و پلير هاي هوشمند
توليد کننده ميرو (پيشرو در بهترين)
گارانتي تعويض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved