آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مجموعه 2 آموزش زبان انگلیسی

مجموعه 2 آموزش زبان انگلیسی

قیمت: 3,000تومان
 

معرفی محصول:

این مجموعه بی نظیر آموزش زبان انگلیسی شامل مجموعه Face2Face در چهار سطح برای دانشجویان و دانش آموزان جهت بالا بردن مهارت های شنوایی (Listening) و صحبت کردن (Speaking) زبان انگلیسی و مجموعه جالب و متفاوت آموزش کاربردی مکالمه زبان Learning English With Mr. Duncan میباشد:

مجموعه آموزش زبان Face2Face Cambridge English Course یکی از کاملترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه تمامی مهارت های زبانی را آموزش می دهد اما با این حال تمرکز اصلی این مجموعه بر روی یادگیری و چگونگی ارتباطات و مکالمات می باشد. در این مجموعه یادگیری زبان انگلیسی به روش EFL که از متد آموزش زبان انتشارات دانشگاه کمبریج می باشد، استفاده شده است که یادگیری زبان را برای افراد راحت تر می سازد.

در این دوره آموزشی بر روی Listening یا همان شنوایی و Speaking یا همان مکالمه تاکید بسیار زیادی شده است ، و فعالیت های تمرینی در هر بخش یک فرصت مناسب برای واقعی نمایش دادن استفاده را به وجود می آورد. این دوره آموزشی باعث می شود که دانش آموز تماما با مراحل آموزشی هردرس مشغول شود ، و توجه خاصی که به عنوان یک زبان جدید در این دوره آموزشی صورت گرفته باعث می شود تا دانش آموز خود ساخته شود و بدون نیاز به راهنمایی به آموزش بپردازد.این مجموعه در ۴ سطح Elementry (مقدماتی)، (قبل از متوسط)Pre-Intermediate ،(میانی)Intermediate و (متوسط رو به بالا)Upper-Intermediate عرضه شده است.

خرید پستی مجموعه برنامه و ویدیوهای آموزش زبان انگلیسی -میرو

مجموعه آموزشي Learning English With Mr. Duncan يکي از مجموعه هاي معروف و پرطرفدار آموزش زبان انگليسي مي باشد. اين مجموعه توسط آقاي دانکن ساخته شده که وي آنرا به طرز جالبي در سراسر جهان منتشر کرده است. در واقع فايل هاي ويديويي اين مجموعه توسط آقاي دانکن در سايت يوتوب به اشتراک گذاشته شده و تا به حال بيش از 30 ميليون نفر در جهان از اين مجموعه فوق العاده ارزشمند استفاده کرده اند. آموزش زبان با کمک اين مجموعه بسيار ساده و در عين حال مفرح است چرا که آقاي دانکن در فيلم هاي آموزشي خود محيطي کاملآ شاد را براي زبان آموز رقم مي زند که باعث ميشود مخاطب در حين تماشاي فيلم به هيچ عنوان احساس خستگي نکند.

اين ويژگي بارز مجموعه آموزش زبان انگليسي آقاي دانکن است که مجموعه او را نسبت به ساير مجموعه هاي معروف آموزش زبان انگليسي متمايز مي کند. اين پکيج شامل 50 قسمت مي باشد که محور اصلي تمام اين قسمت ها آموزش گفتگو و برقراري ارتباط به زبان انگليسي است و در هر يک از اين قسمت ها موضوعاتي از قبيل تشکر کردن، خريد کردن، ارائه بيوگرافي و رزومه، ابراز احساسات و … آموزش داده مي شود.

نکته:این مجموعه که گلچینی از بهترین مجموعه ویدیوهای و برنامه های آموزش زبان انگلیسی میباشد برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه میرو جمع آوری و تنظیم گردیده است و شما میتوانید تنها با پرداخت نصف هزینه ای که بقیه فروشگاه ها تنها بابت ارائه یک مجموعه آموزشی این محصول دریافت میکنند سه محصول را یکجا خریداری کنید.

قابلیت های کلیدی:

ارائه دو محصول آموزشی کامل و مستقل زبان انگلیسی تنها با هزینه خرید یک پکیج

ارائه کتاب آموزشی دانش آموز و کتاب کار،فایل های صوتی و برنامه آموزشی مجموعه Face2Face

ارائه مجموعه Face2Face در 4 سطح Elementry ، Pre-Intermediate ، Intermediate و Upper-Intermediate

بیش از 20 ساعت آموزش ویدیویی مجموعه Learning English With Mr. Duncan

توضیحات کلی:

مجموعه آموزش زبان Face2Face Cambridge English Course - دوره آموزش زبان انگلیسی چهره به چهره دانشگاه کمبریج:

Face2Face یک دوره آموزشی انگلیسی عمومی در چهار سطح برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان است. رویکردی که در تهیه این دوره آموزشی در نظر گرفته شده، یادگیری زبان انگلیسی به شیوه ای کاربردی برای استفاده در زندگی روزمره می باشد. در این دوره آموزشی واژگان و دستور زبان (گرامر) از اهمیت برابری برخوردار بوده و در عین حال تمرکز ویژه ای بر مهارت های شنوایی (Listening) و صحبت کردن (Speaking) و مکالمه، مبذول شده است.

خرید مجموعه آموزش زبان Face2Face Cambridge English Course - دوره آموزش زبان انگلیسی چهره به چهره دانشگاه کمبریج

فعالیت های تمرینی در هر بخش بعنوان فرصتی مناسب برای هر دانش آموز درنظر گرفته شده است تا مهارت و تسلط خود بر آن بخش را محک بزند و به طور منظم میزان پیشرفت خود را ارزیابی کند. دوره های آموزشی باعث می شود که دانش آموز تماماً با مراحل آموزشی هردرس مشغول شود و بدون نیاز به راهنمایی به آموزش بپردازد. هر سطح دارای حدود 80 ساعت آموزش بعلاوه فایل های صوتی (شامل تمرینات اضافی گرامر، لغات، شنیدن تلفظ) و کتاب کار است. این مجموعه از موضوعات بسیار کامل و مناسب برای یاد دهی زبان به همه افراد و معلمان در دنیای امروز استفاده کرده است.

دوره آموزشی انگلیسی عمومی در چهار سطح برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان - میرو

ویژگی های کلیدی این مجموعه آموزشی:

- آموزش کلمات پرکاربرد (انتخاب شده توسط دانشگاه بین المللی کمبریج)

- ارائه یک صفحه خلاصه مطالب در کتاب Student's Book، که خلاصه ای از واژگان جدید، گرامر و آموزش های هر فصل را دربرمی گیرد

- محیط نرم افزاری کاربر پسند با استفاده ای آسان

- تمرکز بر مهارت های شنوایی و صحبت کردن و محاوره ای

- شامل درس هایی برای استفاده در زندگی و دنیای واقعی

-  نوآوری در آموزش زبان انگلیسی و درک مطلب

- فایل PDF کتاب Student Book

- فایل PDF کتاب Work Book

- فایل صوتی کتاب Student Book

- نرم افزار آموزشی Interactive که به صورت هماهنگ با کتاب ها خود شامل آموزش، تمرینات درس به درس به همراه پاسخ، فیلم های آموزشی و ... می باشد

مجموعه ویدیویی آموزش زبان Learning English With Mr. Duncan- آموزش زبان انگلیسی با آقای دانکن:

Learn English with Mr Duncan یکی از بهترین روش های آموزش زبان انگلیسی است،مجموعه حاضر کاملترین نسخه این سری از فیلم های آموزشی است که متشکل از 50 فایل ویدویی با دو کیفیت متفاوت است.اين مجموعه توسط آقاي دانکن که مدرس زبان انگلیسی در چین بوده، ساخته شده است.  وي پس از 4 سال تدریس در چین و بازگشت به انگلستان فايل هاي ويديويي را به هدف آموزش کاربردی و جذاب زبان انگلیسی تولید می کند و آن را در سايت يوتوب به اشتراک می گذارد.

خرید مجموعه ویدیویی آموزش زبان Learning English With Mr. Duncan- آموزش زبان انگلیسی با آقای دانکن

تا به حال بيش از 30 ميليون نفر در جهان از اين مجموعه فوق العاده ارزشمند استفاده کرده اند. آموزش زبان انگلیسی  با کمک اين مجموعه بسيار ساده و در عين حال مفرح است چرا که آقاي دانکن در فيلم هاي آموزشي خود محيطي کاملآ شاد را براي زبان آموز رقم مي زند این امر سبب شده تا مخاطب در حين تماشاي فيلم احساس خستگي نکند. اين ويژگي بارز مجموعه آموزش زبان انگليسي آقاي دانکن است که مجموعه او را نسبت به ساير مجموعه هاي معروف آموزش زبان انگليسي متمايز مي کند.

اين پکيج شامل 50 قسمت مي باشد که محور اصلي تمام اين قسمت ها آموزش گفتگو و برقراري ارتباط به زبان انگليسی است و در هر يک از اين قسمت ها موضوعاتي از قبيل تشکر کردن، خريد کردن، ارائه بيوگرافي و رزومه، ابراز احساسات و ... آموزش داده مي شود. همچنین برای فهم و درک بهتر کلمات و جملات فیلم های آموزشی،  زیرنویس آنها نیز، به همراه ویدوی های آن نمایش داده می شود.

آموزش زبان انگلیسی - میرو

این مجموعه آموزشی زبان که بالغ بر 20 ساعت آموزش زبان انگلیسی است، به سه گروه زیر پیشنهاد می شود:

1- افراد سطوح مبتدی و متوسط که امکان حضور در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی برای آنها فراهم نیست.

2- افرادی که از سطح زبان مناسبی برخوردارند و قصد دارند به تقویت مهارت مکالمه و برقراری ارتباط بپردازند.

3- مدرسان زبان انگلیسی که می توانند از الگوهای موضوعی این مجموعه و ترکیب آن با مباحث درسی مرتبط، استفاده نموده و آموزش خود را اثربخش تر نمایند.

مشخصات کلی محصول:

نام انگلیسی Learning English Collection Pack 2
تعداد دیسک 1 حلقه
زبان انگلیسی
فرمت فایل ها EXE,PDF,MP3,AVI,SWF
قابلیت اجرا کلیه کامپیوتر و لپ تاپ های شخصی،تلوزیون و پلیر های هوشمند
تولید کننده میرو (پیشرو در بهترین)
گارانتی تعویض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

جهت مشاهده تصاویر بیشتر محصول بر روی تب "تصاویر بیشتر" کلیک کنید

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
برچسب ها: آموزش جلسه به جلسه زبان انگلیسی, یادگیری زبان انگلیسی به روش EFL, خرید پستی آموزش زبان انگلیسی, خرید آموزش سطح به سطح زبان, کتاب و فایل صوتی آموزش زبان انگل, نرم افزار آموزش زبان انگلیسی, خرید یادیگیری زبان در خانه, آموزش زبان با لهجه آمریکایی, آموزش گام به گام زبان انگلیسی, خريد پستي آموزش زبان خارجه, خريد پستي مجموعه آموزش زبان, خرید پکیج آموزشی زبان انگلیسی, خرید ارزان آموزش زبان انگلیسی, آموزش مکالمه و لغات کاربردی زبان, آموزش گام به گام انگلیسی, مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی, خريد برانمه و آموزش زبان انگلیسی, یادگیری آسان زبان انگلیسی, بهترین کلکسیون آموزش زبان, آموزش مقدماتی تا پیشرفته زبان ان, خرید پستی آموزش کاربردی ویدیویی, آموزش شنیداری و صحبت انگلیسی, خرید آموزش شنوایی و صحبت کردن زب, خرید آموزش Speaking, خرید پستی مجموعه آموزشی زبان, خرید آموزش Listening زبان انگلیس, آموزش زبان انگلیسی دانشجویان, خرید آموزش زبان برای دانش آموزان, آموزش زبان از مبتدی تا پیشرفته, خرید برنامه آموزش زبان انگلیسی, خرید Learning English With Mr. D, مجموعه آموزش کلاس درس زبان, خرید Face2Face Cambridge English, خرید مجموعه آموزش زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی چهره به چهره, دانشگاه کمبریج, پکیج کامل آموزش زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی با آقای دانکن, خرید دی وی دی آموزش زبان, آموزش Elementary زبان, فیلم های آموزشی زبان انگلیسی, آموزش زبان خارجه, گرامر و لغت زبان, فیلم های آموزش زبان, آموزش گفتگو و برقراري ارتباط به, یادگیری کاربردی و سریع زبان, یادگیری زبان انگلیسی

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved