آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مستند دوبله فارسی ابرکارخانه ها

مستند دوبله فارسی ابرکارخانه ها

قیمت: 4,000تومان
 

معرفي محصول:

اين مجموعه بی نظیر مستند دوبله به فارسی شامل 7 مستند زیبا در مورد ابرکارخانه های ماشین سازی کانال نشنال جئوگرافیک است که مراحل طراحی،ساخت و تولید و آزمایش مدل های معروف اتومبیل های لوکس و گران قیمت کمپانی های معروف این صنعت را نمایش میدهد:

اتومبیل ها وسایلی هستند که رفت و آمد و حمل و نقل را سهولت می بخشند و سرعت انجام امور را افزایش می دهند اما این وسایل نقلیه گاهی تغییر کاربرد می دهند و به چیزی بیش از آنچه هستند تبدیل می شوند و به وسیله ای برای نشان دادان میزان ثروت و دارایی و یا هرچیز دیگری بدل می شوند که بسیار فراتر از آن چیزی است که برای آن منظور اختراع شده اند. امروزه در کنار تولید کنندگان انبوه خودروهای مختلف ، کمپانی هایی هم هستند که اتومبیل هایی تولید می کنند که می توان آنها را جزء وسایل گران بها و لوکس دسته بندی کرد. اتومبیل هایی با ظاهری خیره کننده و جذاب که در عین حال از قدرت ، سرعت و سهولت در مصرف بسیار بالایی برخوردار هستند.

خرید پستی مستند های دوبله فارسی ابرکارخانه های اتومبیل سازی نشنال جئوگرافیک-فروشگاه میرو

در این مجموعه بی نظیر شما با کلیه مراحل تولید یک محصول لوکس از مرحله ورود مواد خام به کارخانه تا مرحله تولید محصول نهایی شامل مراحل طراحی، ساخت، مونتاژ و آزمایش های فنی آن آشنا شده و و مکان هایی را می بینید که شاید هیچگاه اجازه بازدید حضوری از آن ها را نیابید.

دوربین این مجموعه بی نظیر ما را به بخش هایی از یک کارخانه میبرد که تا قبل از این اجازه بازدید از آن را نداشتیم  و از مراحل طراحی ساخت و مونتاژ و همچنین آزمایش های فنی  تصاویری بسیار زیبا  در اختیار ما میگذارد. همچنین مصاحبه هایی را با مدیران و مهندسین این کارخانه ها خواهیم دید که جزییات فنی جذابی را برای ما آشکار میکنند و پای صحبت کارگرانی مینشینیم که از کارخانه را به مانند خانه دوم خود دیده  و از محصولی که تولید میکنند مانند یک افسانه پر افتخار نام می برند.

پس از پایان تماشای این مستند بسیار زیبا دیگر ابهاماتی در زمینه تولید این دسته ماشین ها ؛ علل خصوص ماشین های کمپانی های معروف نخواهید داشت! این مستند کاری از شبکه اختصاصی National Geographic بوده و قابل ذکر است که تهیه و تماشای فیلم های مستند این کانال فقط با پرداخت هزینه ممکن می باشد.

نکته:این مجموعه مستند شاهکار برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه میرو جمع آوری و تنظیم گردیده است و شما میتوانید تنها با پرداخت نصف هزینه ای که بقیه فروشگاه ها تنها بابت ارائه یک مجموعه مستند این محصول دریافت میکنند هفت مجموعه مستند را خریداری کنید.

قابليت هاي کليدی:

ارائه 7 فیلم مستند مستقل دوبله به فارسی با هزينه خريد يک پکيج

ارائه مستندها با کیفیت فوق العاده عالی 720p

پخش مستند ها در پلیر و دستگاه هایی دیجیتال خانگی هوشمند با پشتیبانی از فرمت MKV

توضيحات کلي:

 

مستند National Geographic – Megafactories: Lamborghini - مستند ابرکارخانه لامبورگینی کانال نشنال جئوگرافیک:

خرید مستند National Geographic – Megafactories: Lamborghini - مستند ابرکارخانه لامبورگینی کانال نشنال جئوگرافیک

خلاصه محوریت داستانی مستند:

لامبورگینی شرکتی ایتالیایی و سازنده خودروهای اسپورت می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در دهکده‌ای کوچک به نام سن آگاتا بولونیز در نزدیکی بولونیا در کشور ایتالیا قرار دارد.این شرکت در سال ۱۹۶۳ توسط فروچیو لامبورگینی که دارنده یک کارخانه تراکتور سازی موفق بود، تاسیس شد. با این مستند به این کارخانه ی عظیم می رویم و با مراحل ساخت خوردوی لامبورگینی مارسیو اس وی آشنا می شویم . اتومبیلی با سرعت بیش از ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت که یکی از گرانترین و اسپرت ترین خودروهای جهان است.

مستند National Geographic – Megafactories: Bugatti - مستند ابرکارخانه بوگاتی کانال نشنال جئوگرافیک:

خرید پستی مستند National Geographic – Megafactories: Bugatti - مستند ابرکارخانه بوگاتی کانال نشنال جئوگرافیک:

خلاصه محوریت داستانی مستند:

بوگاتی سریعترین اتومبیل ساخته شده به دست بشر است که با سرعتی بیش از ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت ، یکی از پیشرفته ترین ماشین های جهان است . برای ساخت این ماشین از جدیدترین تکنولوژزی های صنعت خودروسازی استفاده می شود و برخی آن را نیمی اتومبیل و نیمی هواپیما میدادند زیرا که بسیاری از قطعات آن در شرکت های هواپیما سازی ساخته و مونتاژ می شود.

خرید پستی مستند دوبله فارسی بوگاتی ویرون - میرو

مستند National Geographic – Megafactories: Corvette - مستند ابرکارخانه کوروت کانال نشنال جئوگرافیک:

خرید مستند National Geographic – Megafactories: Corvette - مستند ابرکارخانه کوروت کانال نشنال جئوگرافیک

خلاصه محوریت داستانی مستند:

این بار به ابرکارخانه ی بزرگ کوروت واقع در بولینگ گرین ایالت کنتاکی می رویم و از نزدیک با مراحل ساخت خودروی اسپورت کوروت Z06 آشنا می شویم . اتومبیلی سریع و مسابقه ای که با ارزش ۵۲ هزار یورویی قادر است در مدت زمان ۴ ثانیه سرعتش را از صفر به ۱۰۰ برساند و نهایت سرعت آن نیز ۳۲۰ کیلومتر می باشد.

مستند National Geographic – Megafactories: Porsche - مستند ابرکارخانه پورشه کانال نشنال جئوگرافیک:

خرید مستند National Geographic – Megafactories: Porsche - مستند ابرکارخانه پورشه کانال نشنال جئوگرافیک:

خلاصه محوریت داستانی مستند:

اشتوتگارت آلمان محل زادگاه یکی دیگر از سریعترین خودورهای جهان یعنی پورشه مدل GT3 می باشد که قادر است تا در زمان ۴.۱ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند . این ماشین که بیشتر به درد پیست های مسابقه می خورد ، مجوز عبور و مرور در خیابان های معمولی را نیز دارد.

خرید پستی مستند دوبله به فارسی پورشه - میرو

مستند National Geographic – Megafactories: Rolls-Royce - مستند ابرکارخانه رولز رویز کانال نشنال جئوگرافیک:

خرید مستند National Geographic – Megafactories: Rolls-Royce - مستند ابرکارخانه رولز رویز کانال نشنال جئوگرافیک:

خلاصه محوریت داستانی مستند:

اتومبیل رولز رولز یکی از برترین خودروهای اروپایی می باشد که برای ساخت آن دو ابرکارخانه در دو کشور انگلیس و آلمان فعالیت می کنند و برای آماده شدن یک خودرو ۲ ماه وقت لازم است ، این در حالی است که در برخی از کاخانه ها زمان ساخت یک اتومبیل تنها چند ساعت می باشد . این مستند شما را به این کارخانه ها می برد تا با نحوه ی ساخت این اتومبیل لوکس آشنا شوید.

مستند National Geographic – Megafactories: Chevy Volt - مستند ابرکارخانه شوی ولت کانال نشنال جئوگرافیک:

خرید مستند National Geographic – Megafactories: Chevy Volt - مستند ابرکارخانه شوی ولت کانال نشنال جئوگرافیک:

خلاصه محوریت داستانی مستند:

 در این قسمت از برنامه ابرکارخانه ها، در یک اتفاق بی سابقه به بخش عملیاتی پیش تولید کارخانه جنرال موتورز می رویم تا از نزدیک با پروسه ساخت اتوموبیل شوی ولت آشنا شویم. اتوموبیل های برقی بار دیگر مورد توجه کارخانه جنرال موتورز قرار گرفته اند و در بخش پیش تولید که کارخانه ای است در دل یک کارخانه دیگر، طراحان جنرال موتورز اولین نمونه های خود را به صورت کاملاً دست ساز تولید می کنند. درحالیکه در بخش دیگر از کارخانه متخصصان مشغول طراحی دستگاه های لازم برای تولید انبوه این محصول هستند. در این برنامه با تکنولوژی لازم و مراحل ساخت این خودروی پیشرو در صنعت اتوموبیل سازی آشنا خواهیم شد

مستند National Geographic – Megafactories: Audi - مستند ابرکارخانه آئودی کانال نشنال جئوگرافیک:

خرید مستند National Geographic – Megafactories: Audi - مستند ابرکارخانه آئودی کانال نشنال جئوگرافیک

خلاصه محوریت داستانی مستند:

یکی از لوکس و پرسرعت ترین خودروهای جهان آئودی مدل R8 می باشد که توسط چندین ابرکارخانه تولید می شوند . این خودروی لوکس قادر است تا در عرض ۳.۸ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ برساند که این سرعت را مدیون موتور ۱۰ سیلندری خود است . این شرکت از سال ۱۹۶۴ یکی از زیرمجموعه‌های گروه فولکس واگن است. شعار این شرکت Vorsprung durch Technik به معنی "برتری بوسیله تکنیک" می باشد

مشخصات کلي محصول:

نام انگليسي National Geographic – Megafactories Dubbed To Persian Collection
تعداد ديسک 1 حلقه
زبان فارسی
فرمت فايل ها MKV
قابليت اجرا کليه کامپيوتر و لپ تاپ هاي شخصي،تلوزيون و پلير های خانگی هوشمند
توليد کننده ميرو (پيشرو در بهترين)
گارانتي تعويض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
برچسب ها: خرید پستی مستند نایاب, مستند فارسی کارخانه کوروت, خريد مستند فارسی کارخانه آئودی r, خرید مستند فارسی کارخانه بوگاتی, خرید مستند کارخانه لامبورگینی, خريد پستی مستند HD, خرید ارزان مجموعه مستند, خرید مستند به زبان فارسی, فروش مجموعه مستند دوبله به فارسی, خرید مستند شبکه National Geograp, مستند کانال نشنال جئوگرافیک, خرید مستند بلوری 1080p, خريد مستند رازبقا حیوانات, مستند با کیفیت بلوری و فرمت MKV, خرید مستند فارسی کارخانه های ماش, خرید پستی مستند نشنال جئوگرافیک, خرید پستی مستند فول اچ دی, خرید پستی مستند دوبله به فارسی ک, خرید مستندMKV, خرید پستی فیلم مستند, مستند رزمی, خرید پستی مستند ابرکارخانه اتومب, مستند فارسی ابرکارخانه ماشین ساز, خرید مستند های کانال مستند, خريد Documentary, مستند دوبله به فارسی نشنال جوئگر, خريد پستي مستند فارسی ابرکاخانه, خرید مستند دوبله به فارسی ابر کا, خريد مستند دوبله فارسی ابرکارخان, خرید مستند برای پلیرخانگی, خرید مستند مستند ابرکارخانه پورش, مستند کانال نشنال جئوگرافیک فارس, مستند فارسی کارخانه رولز رویز, خرید National Geographic – Megaf, خرید مستند فارسی کارخانه خودرو س, مستند ساخت ماشین, مجموعه مستند فارسی ابرکارخانه ها, کانال نشنال جئوگرافیک, مستند Audi R8

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved