آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مجموعه آموزش دفاع شخصی

مجموعه آموزش دفاع شخصی

قیمت: 6,500تومان
 

معرفي محصول:

اين مجموعه عظیم آموزشي شامل یازده آموزش حرفه اي و کاربردی کامل دفاع شخصی برای آقایان و خانم ها ميباشد،این مجموعه شامل گلچینی از بهترین ویدیوهای آموزشی تولید شده توسط بزرگترین و برترین استادهای آموزش دفاع شخصی در سراسر جهان میباشد:

دفاع شخصی می تواند برای افراد مختلف (زن و مرد) با توجه به موقعیت های شغلی، نوع زندگی و… تعاریف مختلفی داشته باشد. اما عموما منظور از دفاع شخصی مجموعه آگاهی ها و مهارت هایی است که شخص بتواند با تکیه بر آنها در زندگی روزمره خود از امنیت بیشتری برخوردار شود.

خرید پستی مجموعه کامل آموزش دفاع شخصی برای آقایان و خانم ها -میرو

برعکس آنچه که عموما در ایران تصور می شود دفاع شخصی مهارت هایی صرفا فیزیکی نیست. امروزه در دنیا در دوره های آموزشی بیشتر از آنکه تلاش کنند هنرجو را برای یک رویارویی فیزیکی آماده کنند، بر روی مهارت هایی که او را از افتادن در دام یک درگیری فیزیکی حفظ می کند تمرکز می کنند. چراکه ثابت شده یک درگیری فیزیکی حتی برای یک فرد ورزیده یا آموزش دیده هم یک ریسک است. همین امر باعث شده تا بیشتر آموزش ها روی بخش پیشگیری و کمک به افزایش توانایی افراد در حفظ هوشیاری و آمادگی ذهنی شان متمرکز شوند. به یاد داشته باشید از لحاظ قانونی دفاع شخصی مقابله با فردی است که قصد تحمیل صدمات جدی و یا کشتن شما را دارد. به همین دلیل همیشه هوشیاری و اجتناب از درگیری موثر تر و شانس بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد .

خرید پستی مجموعه کامل آموزش دفاع شخصی برای آقایان و خانم ها -میرو

اصلا مهم نیست که آن ها مجهز هستند ، بزرگتر از شما هستند و یا مهارت بیشتری دارند! این شعاری است که نیروهای امنیتی به پلیس های ویژه خود تلقین می کنند . استاید مجرب در ویدیوهای آموزشی این مجموعه، میتوانند سربازانی فوق حرفه ای از اشخاص معمولی بدن داشتن مهارت مبارزه و دفاع کردن بوجود آورند.

قابليت هاي کليدي:

ارائه یازده مجموعه آموزشي حرفه اي مستقل با هزينه خريد يک پکيج

کيفيت بالا و مطلوب ويديو هاي آموزشي

آموزش تکنیک های دفاع شخصی در مبارزه های خیابانی،حملات با چاقو و اسلحه گرم

زبان انگليسي روان و قابل فهم ويديو ها

توضيحات کلي:

مجموعه Bruce Lee Fighting Method (روشهای مبارزه بروسلی):

مجموعه آموزش هنرهای رزمی بروسلی به بررسی و نشان دادن تکنیک های این اسطوره ی هنرهای رزمی می پردازد. این آموزش های کاملا حرفه ای به شما یاد میدهد تا چگونه در برابر دعواهای خیابانی مقابله کنید ، هوشیاری تمرینی خود را افزایش دهید ، و حرکات جسمانی خود را بهبود ببخشید.

خرید پستی Bruce Lee Fighting Method روشهای مبارزه بروسلی

این مجموعه شامل ۴ سطح مختلف می باشد که طعم زندگی جدیدی را از زندگی کلاسیک گذشته به شما می دهد. در این مجموعه از اشخاصی همچون Jeet (آموزش دهنده بروسلی) ، Ted Wong (دانش آموزش بروسلی) و Shannon Lee (رزمی کار معروف دنیا) سخن به میان آمده و از توضیحات آن ها نیز استفاده شده است.

خرید پستی Bruce Lee Fighting Method روشهای مبارزه بروسلی

۴سطحی که در این مجموعه مورد بررسی قرار می گیرد عبارتند از: تکنیک های دفاع شخصی ، تمرین های پایه ای ، مهارت ها در تکنیک ها و تکنیک های پیشرفته.

مجموعه Paul Vunak: Street Safe 3 - Self Defense & Anatomy of a Street Fight DVD by Paul Vunak (کالبدشناسی مبارزه خیابانی و آموزش مبارزه در حملات دسته جمعی توسط پائول واناک):

استاد Paul Vunak به چگونگی دفاع و حمله در مبارزات خیابانی می پردازد و نشنان میدهد چگونه از خودتان را در مقابل کسی که فقط یک جنگنده بهتر از شما هستند دفاع کنید و بتوانید با تکنیک های منحصر به فرد مانند حرکات انفجاری،تکنیک های قفل و باز کردن،حمله به نقاط حساس بدن و .. به شخص مزاحم مورد نظر غلبه کنید.

خرید پستی آموزش مبارزه خیابانی و مبارزه در حملات دسته جمعی توسط پائول واناک

اطلاعات و آموزش ارائه شده در این مجموعه برای ده ها سال به معنای واقعی کلمه به عنوان اسرار محرمانه سطح بالا (TOP SECRET) مخفی نگه داشته شده است .همانند Dan Inosanto که جز نوابغ افسانه ای ( شریک آموزش بروس لی بود) دفاع شخصی دنیا می باشد و  مهارت های خود را از استاد بزرگ فیلیپینی خود آموخته بود.

خرید پستی آموزش مبارزه خیابانی و مبارزه در حملات دسته جمعی توسط پائول واناک

حال پاوئل واناک هنر دفاع شخصی فیلیپینی برای مقابله با چندین فرد مزاحم و زورگو در محیط بیرون،کوچه،خیابان و.. آموزش می دهد که یکی برای همه و همه برای یکی واقعا یعنی چه؟

مجموعه Easy Techniques for Self Defense (تکنیک های دفاع شخصی در برابر حملات غافل گیر کننده):

ژن سیمکو (Gene Simco)، یک هنرمند و مبارز مشهور رزمی که دارای کمربند سیاه و مشکی در هر دو رشته کلاسیک و جیو جیتسوی برزیلی (jiu - jitsu) میباشد .

خرید پستی تکنیک های دفاع شخصی در برابر حملات غافل گیر کننده

ژن سیمکو سالهاست که به تدریس مبارزه خیابانی و دفاع شخصی برای کاربرد نظامی ، امنیتی و خصوصی می پردازد  و در این مجموعه استاد Gene Simco تکنیک های ساده برای دفاع در برابر حملات غافل گیر کننده را آموزش می دهد.

خرید پستی Easy Techniques for Self Defense

مجموعه National Geographic - Fight Masters Self Defence (اساتید مبارزه- دفاع شخصی نشنال جئوگرافیک):

در این مجموعه آموزشی به سراغ اساتید بزرگ ورزش های رزمی می رویم و حرفه و مهارت های که جهت دفاع از خود به هنرجویان آموزش می دهند را از نزدیک مشاهده میکنیم.

خرید پستی کارشناسی ارشد مبارزه دفاعی نشنال جئوگرافیک

ویدیو آموزشی این مجموعه با کیفیت بالا اچ دی (HD) و متعلق به موسسه معروف نشنال جئوگرافیک (National Geographic) میباشد و به آنالیز اندام های انسان در مبارزات می پردازد.چه اندامی در معرض خطر است و چه عواملی باعث می شود که اعضای بدن شکسته شوند.

خرید پستی National Geographic - Fight Masters Self Defence


مجموعه Savate Defense Advance Techniques (تکنیک های پیشرفته دفاع شخصی ساوات):

این مجموعه شامل خلاصه تمام تکنیک ها و اصول اساسی پیشرفته آموزشی دفاع شخصی میباشد و استاد Eric Quequet به خوبی تکنیک های مشت زنی خیابانی (ساوات) و دفاع و قفل کردن شخص و.. به صورت مدرن آموزش میدهد.

خرید پستی تکنیک های پیشرفته دفاع شخصی ساوات

در این مجموعه یاد میگیرید چگونه با استفاده از نقاط حساس بدن حریف و بدون درگیری زیاد او را از پای در آورید.دیم ماک و کیو شو جیتسو ،کارسازترین و واقعی ترین سیستم دفاع شخصی جهان و دیم ماک (بوسه اژدها ) یعنی شناخت نقاط حساس بدن انسان و بهره گیری از آنها برای دفاع شخصی و از پای در آوردن حریف در این مجموعه آموزش داده میشوند.

خرید پستی Savate Defense Advance Techniques

مجموعه Haganah F.I.G.H.T Series (سری کامل آموزش های دفاع شخصی هاگانا):

اصلا مهم نیست که آن ها مجهز هستند ، بزرگتر از شما هستند و یا مهارت بیشتری دارند! این شعاری است که نیروهای امنیتی به پلیس های ویژه خود تلقین می کنند . استاید مجرب در ویدیوهای آموزشی این مجموعه، میتوانند سربازانی فوق حرفه ای از اشخاص معمولی بدن داشتن مهارت مبارزه و دفاع کردن بوجود آورند.

خرید پستی سری کامل آموزش های دفاع شخصی هاگانا

شما فقط در مقابل موانعی که دنیا بر سر راهتان قرار میدهد نیاز دارید زنده بمانید،نکته اینجاست که نیازی نیست شما به طور چشمگیری قوی و توانا باشید و فقط کافیست در مقابله با مهاجمانی مسلح به چاقو یا تنفگ و یا با دست خالی تکنیک های فنی مقابله را یادبگیرید و مجموعه کامل دفاع شخصی هاگانا تمامی این نکات و فن های مقابله را به صورت جز به جز به شما آموزش میدهد.

خرید پستی Haganah F.I.G.H.T Series

این مجموعه شامل 3 فصل زیر میباشد:

Knife and Gun Disarms (خلع سلاح چاقو و تفنگ)

Street Attacks (حملات خیابانی)

Tactical Knife Fighting (مبازره تاکتیکی با چاقو )
 

مشخصات کلي محصول:

نام انگليسي Self Defense Advanced Techniques Full Pack
تعداد ديسک 2 حلقه
زبان انگليسي
فرمت فايل ها AVI , WMV , MKV ,MP4
قابليت اجرا کليه کامپيوتر و لپ تاپ هاي شخصي،تلوزيون و پلير هاي هوشمند
توليد کننده ميرو (پيشرو در بهترين)
گارانتي تعويض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

جهت مشاهده تصاوير بيشتر محصول بر روي تب "تصاوير بيشتر" کليک کنيد

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
مجموعه آموزش دفاع شخصی مجموعه آموزش دفاع شخصی
برچسب ها: خرید پستی دفاع شخصی نشنال جئوگرا, تکنیک های دفاع شخصی در برابر حمل, وخرید پستی مجموعه دفاع شخصی هاگا, دفاع حملات خیابانی, مبازره تاکتیکی با چاقو, آموزش خلع سلاح چاقو و تفنگ, خريد پستي مجموعه کامل آموزش دفا, خرید پکیج آموزشی, خريد پستي آموزش دفاع شخصی برای خ, آموزش حرفه ای دفاع شخصی و مبارزه, خرید پستی آموزش دفاع شخصی چاقو, خرید اینترنتی ویدیو های آموزشی, خريد پستي مجموعه تکنیک های پیشرف, خرید پستی آموزش دفاع شخصی اسلحه, خريد پستي فن ها ی دفاع شخصی برای, خريد بهترين مجموعه آموزشي دفاع ش, خرید ارزان محصولات آموزشی, سری کامل آموزش تکنیک های دفاع از, آموزش دفاع از خود برای آقایان و, خريد پستي سری کامل آموزش مبارزه, فروش بهترين مجموعه آموزشي دفاع ا, آموزش مهارت و فن های دفاع شخصی, خريد پستي آموزش دفاع از خود در م, خرید پستی آموزش فن های کاربردی د, خرید پستی آموزش سریع و کاربردی د, خرید پستی آموزش مقابله با دعوا خ, خرید پستی آموزش هنر های رزمی کار, خرید پستی آموزش مبارزه خیابانی, یادگیری فن های دفاع از جان خود, بهترين فروشگاه محصولات آموزشی, نقاط حساس بدن برای ضربه زدن, خريد اينترنتي آموزش دفاع شخصی بر, تکنیک های مشت زنی خیابانی, آموزش روشهای مبارزه بروسلی

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved