آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
آموزش شنا،یوگا و ماهی گیری

آموزش شنا،یوگا و ماهی گیری

قیمت: 3,000تومان
 

معرفي محصول:

اين مجموعه آموزشي شامل 3 بخش آموزش حرفه ای و مستقل ورزش های پرطرفدار شنا،یوگا (به زبان فارسی) و ماهی گیری میباشد:

در مجموعه آموزش مبتدی تا حرفه ای یوگا به زبان فارسی شامل بخش های یوگا برای کسب انرژی،یوگا برای کسب قدرت و مدیتیشن میباشد.لیونل کوردن توضیح میدهد که: یوگا برای همه افراد چه زن و چه مرد، بدون محدودیت سنی توصیه می شود. سابقاً، تصویر یوگا کمی منفی بود: شاید به خاطر حالت فرا طبیعی و سکون یوگا!  اما امروزه تمایل به این رشته خصوصاً در میان جوان ترها بیشتر شده است، حالا دیگر سال هاست که این رشته سرکش و نافرمان افراد را به سمت خود می کشد.  ورای علاقه به این تمرین، جوان تر ها برای نظم دادن به دلهره ها ، اضطراب ها و احساسات شان و بر عهده گرفتن مسئولیت ها به این رشته گرایش پیدا کرده اند.

خريد پستي آموزش مبتدی تا حرفه ای یوگا به زبان فارسی- ميرو

مجموعه آموزشی  The New Fly Fishing Basics (مبانی جدید ماهیگیری پروازی) توسط یکی از اساتید بزرگ ماهی گیری تهیه شده است. شما بعد از مشاهده این مجموعه به راحتی می توانید به خوبی ماهیگیری کنید و از آن لذت ببرید . این مجموعه آموزشی محصول بیش از 50 سال تجربه ماهیگیران بزرگ میباشد طوری که انگار خود شما آن پنجاه سال را گذرانده اید!
 

خريد پستی آموزش مبانی جدید ماهیگیری - ميرو

 مجموعه USA Swimming Presents Swim Fast Butterfly, Breaststroke & Freestyle (شنای نوین آمریکایی ،شنای سریع پروانه،قورباغه و کرال سینه و پشت - سبک آزاد) مجموعه ای کامل برای شناگران، چه حرفه ای و چه مبتدی است.این مجموعه توسط دو تن از قهرمانان رشته ورزشی شنا تهیه شده است.

خريد پستی شنای سریع پروانه،قورباغه،کرال و سبک آزاد- ميرو

مایکل فیلیپس و باب بومن تهیه شده و در این مجموعه شما را با مهارت های خود آشنا می کنند و به شما می آموزند که چگونه از آب نترسید. چگونه شنا کنید و نهایتا چگونه قهرمان شوید.

قابليت هاي کليدي:

ارائه سه مجموعه آموزشي حرفه اي مستقل با هزينه خريد يک پکيج

کيفيت بالا ويديو هاي آموزشي

✔  نرم افزار و ویدیوهای کاملا دوبله به فارسی مجموعه یوگا

زبان انگليسي روان و قابل فهم ويديو ها مجموعه شنا و ماهیگیری

توضيحات کلي:

مجموعه آموزش مبتدی تا حرفه ای یوگا به زبان فارسی :

یوگا ورزشی جسمی و روانی می‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها بوجود آمده‌است.واژه Yoga در اصل از واژهٔ «یوج»(Yuj) در زبان سانسکریت که به معنی یکپارچه سازی و یگانگی آمده‌است.یوگا از طرفی به معنای «کنترل کردن» آمده‌است و در آن صورت یوگا را می‌توان علم کنترل امواج فکر و علم مهار قوای ذهن به منظور تسلطی همه جانبه بر توان بالقوة خود دانست. در این صورت به «روش» این دانش که همانا کنترل قوای تن و فکر است تأکید می‌شود. با توجه به چنین درکی، یوگا، در کتاب شاندیلیوپانیشاد (Shandilyopanishad)، این گونه تعریف شده‌است: «یوگا عبارت از کنترل امواج ذهنی است.» . یوگا عبارت است از عملکرد هماهنگ قوای فردی و اتحاد قوای ذهنی با قوای حیاتی تن و حواس که منجر به تلخیص انرژی، توسعة آگاهی و در نهایت اتحاد با آگاهی متعال خواهد شد.

خرید پستی مجموعه آموزش مبتدی تا حرفه ای یوگا به زبان فارسی

یوگا دارای ابعاد فلسفی و در عین حال کاربردی می‌باشد. به گفته کارشناسان این ورزش، فلسفه یوگا با روح درونی انسان، گیتی و چگونگی ارتباط و پیوستگی این دو سروکار دارد. تمرینات یوگا می‌تواند روح انسان را تقویت کند و شناختی مستقیم و بی واسطه از ژرفای هستی خویش و هماهنگی با قوانین طبیعت است. فرد تسلطی همه جانبه بر قوای تن، احساسات و افکار خود پیدا می‌کند. و در نهایت می‌تواند خود را از حیطة تغیرات احساسی و نگرانیهای فکری فراتر برده، در عمق قلب خود قرار یابد، جایی که تلاطمات فکری و محیط خارجی قادر نیست تاثیری بر آن داشته باشد. در مورد واژة یوگاً اختلافاتی دیده می‌شود، و آن را به معانی  اتحاد و وصال رؤیت و نظاره و کنترل به کار برده‌اند.یوگا تعریفی از یک گروه محدودی از تمرینات یا حالت معینی نیست، بلکه بیشتر اشاره به مجموعه‌ای از فنون، از ساده تا بسیار پیشرفته، و احوال باطنی مختلف و در واقع یک سیر و سلوک کامل دارد.

یوگا نیاز به انجام تمرین و آماده سازی منظم و پیگیرانه است . خوب است که یوگا سه بار در هفته و هر بار به مدت 20 الی 40 دقیقه تمرین شود. رودنی یی بر این نکتۀ مهم تأکید می کند که" یوگا برای هر فردی فواید خاص و منحصر به فرد خودش را دارد و جلسات یوگا با حرکات کششی شروع می شوند، تمرین هایی برای انعطاف پذیری و در پایان مشاهده ای از آنچه طی یک مرحلۀ درونی سازی اتفاق می افتد. و همچنین او تاکید می کند برا اینکه . یکی از ویژگیهای دیگری که در مورد یوگا می تونه بهش پرداخته بشه اینه که ورزش یوگا مربوط می شود به داشتن شرایط خوب فیزیکی بدن . یوگا برای ازبین بدن چربی های زاید بدن مناسب می باشد .

خرید اینترنتی مجموعه آموزش مبتدی تا حرفه ای یوگا به زبان فارسی

درباره رودنی یی (Rodney Yee) استاد آمورش یوگا این مجموعه:

رودنی یی در سال 1957 متولد شد و سالهای کودکی خود را در کمپ های نظامی جایی که پدرش مشغول خدمت بود سپری کرد. در مدت دبیرستان به ژیمناستیک فعالیت داشت و بعدا به رقص باله روی آورد.او همچنین در دانشگاه برکلی کالیفرنیا فلسفه و جراحی فیزیکی تحصیل کرده است ولی به منظور کار تمام وقت در باله تحصیل را ترک کرد! او در مدرسه lyengar به یوگا علاقمند شد ولی هم اکنون اوخود مشغول تدریس سبک یوگا ابداع خود در این مدرسه است.

آقای یی در استدیویی در برکلی (The Yoga Room) کار تدریس یوگا را شروع کرد و با Piedmont Yoga Studio در اوکلاند نیز همکاری داشت. در حال حاضر او در سراسر جهان مشغول تدریس یوگا است و کنفرانس ها و دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کند. تاکنون در بسیاری از کانال ها نظیر CNN، PBS و The Operah Winfrey Show از او دعوت شده است. بیش از 30 برنامه و سری آموزشی یوگا از او در حال حاضر موجود است.

بخش آموزشي The New Fly Fishing Basics (مبانی جدید ماهیگیری پروازی):

این مجموعه یکی از بهترین دی وی دی های آموزش ماهیگیری موجود در بازار امروز است که به شما آموزش میدهد تا با کمک ابزار آلات ماهیگیری و بهره گیری از حواس شش گانه تان اقدام به ماهی گیری در سطح حرفه ای  نمایید، آموزش مفصل توسط جیم و کلی وات برای شما ارائه شده است که حاصل بیش از ۵۰ سال تجربه در این زمینه است.

خرید پستی آموزش The New Fly Fishing Basics (مبانی جدید ماهیگیری پروازی)

درس ها و نمونه هایی موجود در ویدیو های این مجموعه شامل تکنیک های اولیه ریخته گری، قالب های تخصصی برای شرایط دشوار و راه مناسب برای به دام انداختن ماهی ها در دریاچه ها و رودخانه ها و... میشود. The New Fly Fishing Basics به صورت قدم به قدم شما را در زمینه ماهی گیری یاری می کند تا به هدفتان برسید.

یاد گرفتن دستورالعمل ها آسان است جزئیات موضوع عبارت اند از: تکنیک های ماهی گیری عمومی دریاچه ها و رودخانه ها حشره شناسی تکنیک های ریخته گری عمومی ، کاذب و  تکنیک های پیشرفته و…

خرید اینترنتی آموزش The New Fly Fishing Basics (مبانی جدید ماهیگیری پروازی)

یکی از دغدغه اصلی ماهیگیران تهیه طعمه مناسب و اثر گزار میباشد در صورتی که شما راز تهیه طعمه و همچنین نگه داشتن ان در بهترین حالت را داشته باشید میتوان گفت که یکی از مهمترین نکات ماهیگیری را به نحو احسن اجرا کرده اید،شما  در این مجموعه  با چندین راز کوچک و کاربردی در مورد تهیه طعمه ماهی اشنا خوید شد.
 

USA Swimming Presents Swim Fast Butterfly, Breaststroke & Freestyle (شنای نوین آمریکایی ،شنای سریع پروانه،قورباغه و کرال سینه و پشت -سبک آزاد):

ورزش شنا یکی از ورزش‌های آبی است که ورزشکاران با شنا کردن در آب به رقابت می پردازند و افراد بسیاری نیز به آن با دید یک سرگرمی و یا ورزش لذت بخش نگاه می کنند. در این رشته ورزش سبک های گوناگونی وجود دارد که از میان شناخته شده ترین آن ها می توان به سبک های آزاد، قورباغه و پروانه اشاره نمود.شنای قورباغه (Breaststroke) قدیمی‌ترین و رایج‌ترین و یکی ازچهارنوع شنای اصلی است که مسابقات آن رسما برگزار می‌شود و علاقه مندان بسیاری دارد، زیرا احتیاج کمتری به صرف انرژی نسبت به شنای کرال سینه دارد و یادگیریش آسان است. این شنا برای مسافت‌های طولانی مناسب است، علاوه بر این، شنای قورباغه هم جهت شنا کردن در دریا وهم در موقع نجات غریق مفید است. کندترین نوع شنا بین چهارنوع شنای اصلی است.

خرید پستی USA Swimming Presents Swim Fast Butterfly, Breaststroke & Freestyle (شنای نوین آمریکایی ،شنای سریع پروانه،قورباغه و کرال سینه و پشت -سبک آزاد)

شنای پروانه (Butterfly stroke) یکی از زیباترین و مشکل‌ترین انواع شنا است که در اکثر مسابقات معتبر جزو پر بیننده‌ترین انواع شناست. در حالی که دیگر انواع شنا توسط مبتدیان به راحتی انجام می‌شود، پروانه نیاز به تکنیک مناسب دارد تا صورت گیرد. بسیاری از نوآموزان پروانه را سخت‌ترین نوع شنا می‌دانند. در این نوع شنا حرکت پاها مانند حرکت دلفین در آب است و از کمر آغاز می‌شود دست ها نیز بطور هم‌زمان و از طرفین به سمت جلو پرتاب می‌شود و و هم‌زمان با این عمل سر از آب بیرون امده و هواگیری انجام می‌شود.

خرید اینترنتی USA Swimming Presents Swim Fast Butterfly, Breaststroke & Freestyle (شنای نوین آمریکایی ،شنای سریع پروانه،قورباغه و کرال سینه و پشت -سبک آزاد)

موفق ترین قهرمان مرد المپیک تمامی ادوار شنا مایکل فلپس (Michael Pheleps) آمریکایی است. این شناگر در المپیک ۲۰۰۸ پکن صاحب ۸ مدال طلا شد. آموزش های USA Swimming Presents Swim Fast با مربیگیری شناگران قدرتمندی نظیر فیلیپس (Michael Pheleps) و باب باومن (Bob bowman) تهیه شده اند و هدف آن ها آموزش شنا به صورت کاملاً کاربردی برای تمامی افراد است.

مشخصات کلي محصول:

نام انگليسي Swimming,Yoga and Fishing Learning Pack
تعداد ديسک 1 حلقه
زبان فارسی - انگليسي
فرمت فايل ها AVI , EXE
قابليت اجرا کليه کامپيوتر و لپ تاپ هاي شخصي،تلوزيون و پلير هاي هوشمند
توليد کننده ميرو (پيشرو در بهترين)
گارانتي تعويض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

جهت مشاهده تصاوير بيشتر محصول بر روي تب "تصاوير بيشتر" کليک کنيد

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
آموزش شنا،یوگا و ماهی گیری آموزش شنا،یوگا و ماهی گیری
برچسب ها: Rodney Yee, آموزش کامل و حرفه ای شنا, خرید پستی آموزش چهار شنا اصلی, خريد پستي آموزش یوگا به زبان فار, خريد پستي آموزش فارسی مبتدی تا ح, خرید پکیج آموزشی, آموزش حرفه ای یوگا برای زنان و م, خرید پستی آموزش یوگا برای کسب ان, خرید اینترنتی ویدیو های آموزشی, خريد پستي مجموعه آموزش yoga, خرید پستی آموزش دوبله به فارسی ی, خريد پستي آموزش های یوگا برای جس, خريد بهترين مجموعه آموزشي تدریس, خرید ارزان محصولات آموزشی, خرید پستی بهترین مجموعه آموزش ما, سری کامل نرم افزار آموزشی فارسی, فروش بهترين مجموعه آموزشي ماهی گ, خريد پستي سری کامل آموزش ماهی گی, خريد پستي آموزش ماهگیری و طعمه و, آموزش تکنیک و فن های ماهیگیری, خرید پستی آموزش تمدد اعصاب با یو, خرید پستی آموزش مبتدی و حرفه ای, خرید پستی آموزش هنر های رزمی کار, خرید پستی آموزش شنای سریع پروانه, خرید پستی آموزش مبارزه خیابانی, یادگیری فن های دفاع از جان خود, بهترين فروشگاه محصولات آموزشی, خريد اينترنتي آموزش شنا کرال, آموزش شنا قورباغه, خرید پستی آموزش شنا کرال سینه و, سبک های آزاد شنا, خرید پستی مجموعه کامل آموزش شنا, آموزش شنا مایکل فلپس, خرید پستی مجموعه آموزش شنا نجات, آموزش yoga, Fishing Basics, Swimming learning

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved