آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مستند های جهانگردی و طبیعت

مستند های جهانگردی و طبیعت

قیمت: 13,500تومان
 

معرفي محصول:

اين مجموعه بی نظیر مستند شامل 6 مستند زیبا و جالب از طبیعت ناب و جهانگردی،گردشگری،ماجراجویی و سفر در نقاط مختلف جهان با کیفیت عالی و فرمت MKV میباشد:

جهانگردی یا اکتشاف به عمل جستجوکردن یا مسافرت کردن در زمین یا فضا برای یافتن یا کشف منابع و اطلاعات انجام می‌گیرد.عمل جهانگری توسط همه جانداران غیر ثابت (متحرک) انجام می‌گیرد که شامل همه گونه‌های حیوانات و انسان‌ها می‌گردد و اوج آن در اروپا عصر کاوش بود که انسان برای شناخت بیشتر از دیگر نقاط زمین انجام داد و برای اکتشافات علمی می‌توان به اکتشافات بعد از عصر کاوش نام برد.

خرید پستی مستند های جهانگردی،گردشگری،ماجراجویی و سفر در نقاط مختلف جهان-فروشگاه میرو

این مجموعه که شامل گلچینی 6 مستند بسیار زیبا در زمینه طبیعت و کاوشگری در جهان میباشد در 6 دی وی دی گردآوری شده است.در این مجموعه دریایی از نادیده ها و ناب ترین تصاویر از طبیعت و حیات وحش و آداب رسوم مردم مناطق مختلف جهان قرار دارد که میتواند در برای بالای بردن میزان آگاهی و اطلاعات عمومی شما نیز بسیار مفید باشد.

نکته:این مجموعه مستند برای اولین بار در ایران توسط فروشگاه میرو جمع آوری و تنظیم گردیده است و شما میتوانید تنها با پرداخت نصف هزینه ای که بقیه فروشگاه ها تنها بابت ارائه یک مجموعه مستند این محصول دریافت میکنند پنج مجموعه مستند را خریداری کنید.

قابليت هاي کليدی:

ارائه 6 فیلم و سریال مستند مستقل با هزينه خريد يک پکيج

ارائه مستندها با کیفیت فوق العاده عالی 720p/1080p

زیرنویس انگلیسی اختصاصی برای مستند ها

پخش مستند ها در پلیر و دستگاه هایی دیجیتال خانگی هوشمند با پشتیبانی از فرمت MKV

زبان انگلیسی روان و قابل فهم ویدیو ها جهت تقویت زبان انگلیسی شما

توضيحات کلي:

جهان گردان برای کشف ناشناخته‌ها و آشنا شدن با فرهنگ مردمان و سرزمین‌های گوناگون، به جای جای جهان سفر می‌کنند. ما به کمک سفرنامه‌های جهان گردان بزرگ، چیزهای زیادی دربارهٔ زمین آموختیم.

گردشگری، سیاحت یا توریسم به طور کلی به عنوان مسافرت تفریحی در نظر گرفته می‌شود. هر چند که در سال‌های اخیر شامل هرگونه مسافرتی می‌شود که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود. به کسی که گردشگری می‌کند گردشگر، سیاح یا توریست گفته می‌شود. واژه گردشگر از زمانی پدید آمد که افراد طبقه متوسط اقدام به مسافرت کردن نمودند. از زمانی که مردم توانایی مالی بیشتری پیدا کردند و عمرشان طولانی‌تر شد، این امر ممکن شد.

اغلب گردشگرها بیش از هر چیز به آب و هوا، فرهنگ یا طبیعت مقصد خود علاقمند هستند. ثروتمندان همیشه به مناطق دوردست سفر کرده‌اند، البته نه به صورت اتفاقی، بلکه در نهایت به یک منظور خاص. به طور مثال برای دیدن ساختمان‌های معروف و آثار هنری، آموختن زبان‌های جدید و چشیدن غذاهای متفاوت. گردشگری سازمان‌یافته امروزه یک صنعت بسیار مهم در تمام جهان است.

لیست مستند های موجود در دی وی دی های (DVD) این مجموعه:
 

BBC – The Incredible Human Journey: Out of Africa بی بی سی:سفر باور نکردنی انسان: خارج از آفریقا:

خرید پستی BBC – The Incredible Human Journey: Out of Africa بی بی سی:سفر باور نکردنی انسان: خارج از آفریقا

خلاصه محوریت داستانی مستند:

تکامل انسان، بخشی از نظریهٔ بزرگ‌تر تکامل زیست‌شناختی است و سر و کارش با تکامل زیست‌شناختی انسان به عنوان یکی از گونه‌های جانوری است. مقولهٔ تکامل انسان و خاستنش از کَپی‌های قدیم‌تر – یا در تداول عامیانه میمون (گرچه این استعمال دقیق نیست) – از جنجالی‌ترین مباحث در چند سدهٔ اخیر بوده‌است. نگرش علمی امروزین به مسئلهٔ تکامل انسان یا خاستگاه وی، مدیون طبیعی‌دان معروف چارلز داروین است.

از زمان داروین شواهد مبنی بر این نظریه به‌طور قابل ملاحظه‌ای محکم‌تر و فراگیرتر شده‌است و علوم زیست‌شناختی اخیر چون ژنتیک، بیوشیمی، فیزیولوژی، بوم شناسی، رفتارشناسی جانوری و به ویژه زیست‌شناسی مولکولی با فراهم آوردن شواهد محکم‌تر و جزئیات بیشتر بر نظریه تکامل صحه گذاشته‌اند. چنان که امروزه زیست‌شناسان و مردم‌شناسان در سرتاسر دنیا بر روی گونه‌ای از ارتباط تکاملی میان انسان و دیگر گونه‌های کپی‌ها توافق دارند هر چند در مورد جزئیات آن اختلاف وجود دارد.

انسان امروزی که بر کرهٔ زمین می‌زیَد در طبقه‌بندی زیست‌شناختی انسان خردمند (با نام علمی Homo sapiens) خوانده می‌شود و گونه‌ای از سردهٔ انسان در شمار می‌آید. این بدین معناست که گونه‌های دیگری از انسان بوده‌اند که از لحاظ ژنتیکی و زیست‌شناختی به اندازه‌ای متفاوت بوده‌اند که گونهٔ زیست‌شناختی جداگانه‌ای به حساب آیند. برای نمونه، انسان‌های نئاندرتال گونهٔ دیگری از سردهٔ انسان بودند. ایشان که چند هزار سال هم با انسان امروزین اشتراک زیستگاهی داشته‌اند، اکنون منقرض شده‌اند.

پس، هنگام سخن از پیدایش انسان از دو منظر در موضوع می‌توان نگریست. نخست پیدایش گونهٔ به‌خصوص انسان یعنی، انسان خردمند ودیگر پیدایش سردهٔ انسان که انسان خردمند تنها یکی از گونه‌های آن است.

شمپانزه نزدیک‌ترینِ کپی‌های بزرگ به آدمیان و به تبع آن نزدیک‌ترین خویشاوند موجود به گونهٔ انسان خردمند در میان موجودات زنده‌است. واپسین نیای مشترک گونهٔ کنونی انسان با شمپانزه شش تا هفت میلیون سال پیش در آفریقا می‌زیست. شش یا هفت میلیون سال پیش سرده‌ای که این جد مشترک به آن تعلق می‌داشت به دو شاخه تقسیم شد. یک شاخه سرانجام به گونهٔ انسان خردمند انجامیده‌است و شاخه‌ای به شمپانزه. جدایی مسیر تکاملی انسان و شمپانزه را انشعاب بزرگ می‌گویند.

فرایند انجامش شاخهٔ انسان به انسان خردمند فرایندی خطی یا به‌اصطلاح نردبانی نبوده‌است. فرایند نردبانی بنا را بر این می‌گذارد که هر زمان تنها یک گونه انسان‌تبار وجود داشته‌است. این انسان‌تبار با گذشت زمان پله‌های ترقی/تکاملی را طی کرده‌است و سر انجام به برترین پلهٔ نردبان که انسان خردمند باشد فراز شده‌است. این تصویر سنتی دیگر امروز مقبول نیست. در تصویر نو، آن شاخهٔ اصلی که به انسان خردمند انجامید خود به چند ازگ تقسیم شد و انسان خردمند یکی این ازگ‌هاست. گونه‌های دیگر که ازگ‌های دیگر بوده‌اند اینک منقرض شده‌اند. به تمام ازگ‌هایی که، پس از انشعاب بزرگ، از شاخهٔ منتهی به انسان برآمدند دودمان انسان اطلاق می‌شود. در آرایه‌شناسی نوین، اعضای دودمان انسان، انسان‌تباران را تشکیل می‌دهند.

شاخچهٔ سردهٔ جنوبی‌کپی یکی از شاخچه‌های بزرگی‌است که پس از انشعاب بزرگ از شاخهٔ منتهی به انسان برآمد. از سردهٔ جنوبی‌کپی دو سردهٔ پرامردم و انسان بر آمدند.

یکی از سؤالات بنیادین هنگام بررسی موضوع پیدایش یا تکامل انسان پاسخ به این سؤال است که «چه چیزی ما را انسان می‌کند؟»، یا «چه چیزهایی ما را از حیوانات دیگر تمایز می‌دهد؟». جواب به این سؤال بسته به اینکه چه کسی به آن پاسخ می‌دهد متفاوت خواهد بود. نگرش علمی به موضوع به نحوه رفتار، ساختار فیزیکی، بیولوژیکی یا ژنتیکی توجه می‌کند. اکثر زیست شناسان معاصر «راه رفتن روی دو پا و دویدن» را معیار بسیار مهمی در تعریف انسان قلمداد می‌کنند در حالی که به عنوان مثال ویژگی‌های دیگر مانند داشتن ریش از محبوبیت کمتری برخوردار هستند.

در قسمت اول، دکتر آلیس رابرتز به معرفی این ایده است که تجزیه و تحلیل ژنتیکی حاکی از آن است که انسان مدرن آفریقایی تبار است. او از سایت Omo در اتیوپی بازدید می کند، که اولین آناتومی بدن انسان مدرن است.  وی از مردم سان – نامیبیا برای نشان دادن شیوه زندگی شکارچی بازدید می کند.

مستند Virtual Trip: The Beautiful Planet سفرمجازی:سیاره زیبا:

خرید پستی مستند Virtual Trip: The Beautiful Planet سفرمجازی:سیاره زیبا

خلاصه محوریت داستانی مستند:

منظومه شمسی، سیاره زمین ، با شکوه است با دقت به گونه ها از گوشه و کنار زیباترین سیاره بیش از ۵۰ ساعت فیلم مستند انتخاب شده است. این فیلم بیان قدردانی و احترام خود برای زمین است.

مستند Lost Worlds: Life in the Balance جهان گمشده:زندگی در تعادل:

خرید پستی مستند Lost Worlds: Life in the Balance جهان گمشده:زندگی در تعادل

خلاصه محوریت داستانی مستند:

مستند «جهان های گمشده، زندگی در توازن» یکی دیگر از مستند های شرکت IMAX می باشد که توسط ارم دانلود برای شما هموطنان عزیز آماده شده است. در این فیلم مستند شما همراه با «هریسون فورد» به نقاط شگفت انگیز جهان سفر خواهید کرد و از نزدیک با مکان های دیدنی که تا کنون کمتر به آن ها پرداخته شده است آشنا خواهید شد. مستند «جهان های گمشده» که با کیفیت تصویری بسیار بالای Full HD ارائه شده، ضمن ارائه تصاویری بی نظیر و کمیاب از مکان های دیدنی جهان به بررسی رابطه ی بشر با طبیعت و تاثیر متقابل این دو بر یکدیگر نیز می پردازد که از نکات مهم و قابل توجه این فیلم مستند می باشد.

این مستند از ساخته های IMAX بوده و میتوانید نقاطی از جهان را که تا بحال ندیده اید مشاهده نمایید و از شگفتی های جهان هستی دیدن کنید در این سفر هریسون فورد همراه شماست جهانگردی خبره و پژوهشگری با تجربه ضمن این که دیدنی ترین نقاط کره خاکی را میبینید از رابطه انسان و طبیعت و تاثیر گذاری متقابل این دو بر یکدیگر آگاه خواهید شد.

مستند Discovery Atlas Italy Revealed اطلس کشور ایتالیا کانال دیسکاوری:

خرید پستی مستند Discovery Atlas Italy Revealed اطلس کشور ایتالیا کانال دیسکاوری

خلاصه محوریت داستانی مستند:

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا است. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنیا در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است.امروزه ایتالیا کشوری توسعه یافته است و جزو هشت کشور صنعتی محسوب میشود.نکته جالب در مورد نقشه ی کشور ایتالیا این است که نقشه ی این کشور شبیه چکمه می باشد.
اتروسکها یونانی ها و سپس رومی ها در دوران باستان بر ایتالیا حکمرانی می کردند و در قرون وسطا کنترل ایتالیا در دست پاپ ها، فرانک ها، بیزانسی ها و سپس اعراب و نورمان ها در پاره ای از اوقات بوده است.

از میان مشکلات عدیده‌ای که اتحاد ایتالیا (۱۸۷۰ – ۱۸۴۸) به‌دنبال داشت، آنچه بیش از همه اضطراری می‌نمود، همانا یکدست ساختن سرزمینی بود که از لحاظ سیاسی و اقتصادی بسیار متفاوت بود.

مستند Australia Land of Parrots استرالیا سرزمین طوطی ها:

خرید پستی مستند Australia Land of Parrots استرالیا سرزمین طوطی ها

خلاصه محوریت داستانی مستند:

طوطی ها و کاکادو ها انگشت نما ترین پرندگان استرالیا هستند .آنها را تقریبا همه جا و معمولا در دسته های بزرگ میتوان دید از کاکادو های جنگل های بارانی استوایی در شمال تا کاکادو های رنگارنگ کله قرمز Gang-Gang در کوهستانها و طوطی های Mulga و گردن طوقی در میانه، تنوع بسیار زیاد و پراکندگی جذابی از طوطی ها در این قاره شگفت انگیز وجود دارد .این مستند نگاه جدیدی به زندگی این پرندگان در حیات وحش است که با استفاده از تصاویر هوایی و ماهواره ای از چشم انداز های وسیع استرالیا و کمک گرفتن از گرافیک کامپیوتری باز سازی شده تاثیر نیروهای عظیم طبیعت و پدیده های طبیعی در تغییر رفتار ها و خلق و خو و جمعیت این پرندگان را بررسی میکند.

همچنین در بخشی دیگر از این مستند تقابل زندگی انسان و این پرندگان زیبا را شاهد خواهیم بود از دانشمندان پرشوری که به مطالعه و شناختن این پرندگام میپردازند تا کشاورزانی که به دیده ی یک عامل مخرب و دشمن به آنها نگاه می کنند.

مستند Alps Paradise of Europe آلپ، بهشت اروپا:

خرید پستی مستند Alps Paradise of Europe آلپ، بهشت اروپا

خلاصه محوریت داستانی مستند:

همه ساله رشته کوه های آلپ، مقصد صد ها هزار گردشگر از سراسر جهان می باشد که با سفر به این مناطق خوش آب و هوا و تماشای طبیعت بی نظیر آن روزهایی را به گشت و گذار در بهشت روی زمین می پردازند! شما نیز با تماشای این فیلم مستند سفری خواهید داشت به این رشته کوه های خوش آب و هوا و مناطق زیبا و دیدنی آن و تنوع جانوری و گیاهی آن را مشاهده خواهید کرد.

دریاچه زلال و شفاف منطقه Salzkammergut ، شکوفه های درختان سبز و قله های صعب العبور ولی زیبای پوشیده شده از برف، از مناطق زیبای رشته های کوه های آلپ به حساب می آیند که در این مستند بی نظیر شاهد تصاویر فوق العاده زیبایی از آن ها خواهی بود.

این مستند که در مورد رشته کوه های عظیم آلپ می باشد. در سال 1966 John Harlin II در حالی که تلاش بسیار می کرد که از شمال Eiger در سوئیس به بالای آلپ صعود کند ، جان خود را از دست داد.40 سال بعد پسر وی John Harlin III متخصص کوه نوردی و سردبیر مجله آمریکایی آلپ ، به یاد پدرش دوباره تلاش را برای صعود آغاز کرد.آلپ (به ایتالیایی: Alpi) / (به فرانسوی: Alpes) / (به آلمانی: Alpen) / (به رومانیایی: Alps)

رشته‌کوهی در مرکز اروپاست که در بخش هایی از کشورهای  ایتالیا ،  فرانسه ،  اتریش ، آلمان ،  سویس ، اسلوونی و  لیختن‌اشتاین قرار گرفته است.بلندترین چکاد (قلهٔ) این رشته کوه مون بلان است که با بلندای ۴۸۱۰ متر در میان کشورهای فرانسه، ایتالیا و سوئیس جای گرفته است.

مشخصات کلي محصول:

نام انگليسي Tourism and Nature Documentaries
تعداد ديسک 6 حلقه
زبان انگلیسی
فرمت فايل ها MKV
قابليت اجرا کليه کامپيوتر و لپ تاپ هاي شخصي،تلوزيون و پلير های خانگی هوشمند
توليد کننده ميرو (پيشرو در بهترين)
گارانتي تعويض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
برچسب ها: خرید پستی مستند کوه های آلپ, خريد مستند کشور ایتالیا, خرید مستند طوطی ها, خرید مستند جهان گمشده, خرید مستند پرندگان حیات وحش, مستند برای پلیرخانگی, خرید پستی مستند با زیرنویس انگلی, خريد پستي مستند جهانگردی و طبیعت, خريد پستي مستند طبیعت ناب و جهان, خرید پکیج مستند, بهترين فروشگاه مستند گردشگری, خرید پستی مجموعه مستند گردشگری و, خريد اينترنتي مستند گردشگری در ط, خرید پستی مستند گردشگری و سفر در, خرید مستند ماجراجویی در جهان, مستند کانال, خرید پستی سریال مستند با زیرنویس, خرید پستی مستند اکتشاف و گردش در, خرید مستند آداب و رسوم مردم جهان, خرید پستی مستند گلچین, خرید پستی پکیج مستند جهانگردی و, خرید مستند توریست, مستند با کیفیت بلوری و فرمت MKV, خريد مستند گردش در طبیعت و کشوره, خرید مستند بلوری 1080p, خريد پستی مستند کانال بی بی سی, مستند با زیرنویس فارسی هماهنگ, خرید پستی مستند آشنایی با طبیعت, فروش بهترين مجموعه مستند زیرنویس, خرید مستند به زبان اصلی, خرید ارزان مجموعه مستند, خريد پستی مستند گردشگری در آفریق, خرید اینترنتی مستند با کیفیت عال, مستند برای یادگیری زبان انگلیسی

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved