آخرین اخبار و محصولات ما را در خبرنامه ایمیلی مشاهده کنید
تلفن تماس در ساعات اداری : -
    Notice: Undefined variable: message in /home3/parsiama/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 113
مجموعه مستند حیات وحش

مجموعه مستند حیات وحش

قیمت: 6,000تومان
 

معرفي محصول:

این مجموعه فوق العاده شامل شش مستند حیرت انگیز و بسیار زیبا ساخته شده درباره حیوانات طبیعت وحشی سراسر دنیا است،دو مستند این مجموعه دارای زیرنویس فارسی هماهنگ میباشد :

حیات وحش به کلیه جانداران از قبیل پستانداران، پرندگان، خرندگان و دوزیستان اطلاق می‌شود که به صورت وحشی و طبیعی بدون دخالت یا کمک انسان برروی کره زمین زندگی کرده و آب و غذای خودرا خود تامین میکند و خودشکار کرده و یا شکار می‌شود. حیات وحش از پستانداران، پرندگان، خزندگان، دوزیستان تشکیل شده است. در ایران 524 گونه پرنده،160 گونه پستاندار،222گونه خزنده و دوزيست و 65 گونه جونده زيست ميکند.

خرید پستی مجموعه مستند حیات وحش - فروشگاه میرو

شما در مستند های این مجموعه شیوه و رفتار زندگی حیوانات حیات وحش همچون مار،شیر،ببر،پلنگ،زنبور،پشه،گورخر،گاو های وحشی و.. در قاره و مناطق مختلف دنیا نظیر آسیا،هندوستان،آفریقا،هیمالیا و.. مشاهده میکنید.این مجموعه با به تصویر کشیدن صحنه های کم نظیر در طبیعت وحش شما را با زندگی ناب و طبیعی حیوانات آشنا می سازد.

قابليت هاي کليدی:

ارائه شش مستند ویدویی با هزينه خريد يک پکيج

ارائه زیرنویس فارسی اختصاصی و هماهنگ مستند زیبایی مار ها و یک میلیون سر یک میلیون فکر زیبا

ارائه مستندها با کیفیت فوق العاده عالی 1080P/720p

پخش مستند ها در پلیر و دستگاه هایی دیجیتال خانگی هوشمند با پشتیبانی از فرمت MKV

زبان انگیلیسی روان و قابل فهم ویدیو ها جهت تقویت زبان انگلیسی شما

توضيحات کلي:

مستند Discovery Channel – The Beauty of Snakes - کانال دیسکاوری: زیبایی مارها:

خرید پستی مستند Discovery Channel – The Beauty of Snakes - کانال دیسکاوری: زیبایی مارها

محصول: Discovery Channel

کشور تولید کننده: آمریکا

زبان: انگلسیی

زیرنویس: فارسی

زمان: ۴۳ دقیقه

حجم:   ۱.۴ گیگابایت

کیفیت: بسیار بالا / Full HD 1080

مختصری درباره محوریت داستانی مستند:

مستند «زیبایی مارها» که توسط شبکه ی Discovery تهیه و ارائه شده است، یک مستند بسیار جالب و دیدنی است که به بررسی زندگی مار ها می پردازد. سازندگان این این مستند با استفاده از دوربین های بسیار حرفه ای تصاویری ناب از غذا خوردن ، نفس کشیدن , جفت گیری , ارتباط با همسران , زایمان و حرکت مارها را برای شما به تصویر کشیده اند. در بخش هایی از این فیلم دوربینی بر پشت یک افعی نصب می شود و به شما اجازه می دهد از نگاه یک مار به افعی نگاه کنید. تماشای این مستند را به همه به علاقه مندان به مستند های حیات وحش توصیه می کنیم.

این مستند در مورد زیبایی مارها می باشد.دراین مستند از صحرای نامیبیا به جنگلهای آمازون سفر می کنیم و از نزدیک با مارهای زیبا آشنا می شویم.دوربین های نصب بر پشت مار افعی به بینندگان اجازه می دهد که از دید مار به محیط نگاه کنند.به راحتی می توانید غذا خوردن ، نفس کشیدن و حرکت آنها را مشاهده کنید گرچه مارها دارای پا نیستند ولی قادرند بسیار سریع حرکت کنند و اغلب شناگران خوبی هستند . همه مارها گوشتخوارند و طعمه خود را توسط حس بویایی و یا حس ارتعاش ، شکار می کنند.

خرید پستی مستند حیات وحش با زیرنویس فارسی - فروشگاه میرو

آنها تمام شکار خود را با جابه جا کردن آرواره پایینی و گشودن دهان بطور وسیع به یکباره می بلعند . اکثر مارها مانند دیگر خزندگان تخم می گذارند. مارهای چمباته زن بزرگترین مارهای دنیا هستند و شامل پیتونها و بواها می باشند. آنها غیر سمی هستند و حیوانات دیگر را با فشار دادن و له کردن از پا در می آورند. مارهای جمع شونده دور شکار خود می پیچند و بتدریج حلقه راتنگ تر می کنند تا حیوان خفه شود آنها نیز مانند مارهای دیگر قادر به جویدن نیستند و شکار خود رابه یکباره می بلعند.

مارهای زهری حدود 700 گونه از 3200 گونه مارهای دنیا زهری هستند و شامل چندین مار هستند که می توانند انسان را به هلاکت برسانند . یک مار زهری سم خود را از طریق نیشهایش که یا توخالیند و یا شیار دارند تزریق می کند. وقتیکه زهر تزریق شد مار به انتظار می نشیند تا قربانیش قبل از بلعیده شدن بمیرد.

مستند BBC : One Million Heads One Beautiful Mind - بی بی سی: یک میلیون سر،یک میلیون فکر زیبا:

خرید پستی مستند BBC : One Million Heads One Beautiful Mind - بی بی سی: یک میلیون سر،یک میلیون فکر زیبا

محصول: BBC

کشور تولید کننده: انگلیس

زبان: انگلسیی

زیرنویس: فارسی

زمان: 59 دقیقه

حجم:   1.07 گیگابایت

کیفیت: عالی / HD 720p

مختصری درباره محوریت داستانی مستند:

این مستند فوق العاده زیبا روش های منحصر فردی که حیوانات برای زنده ماندن در حیات وحش استفاده میکنند بررسی میکند و به بررسی گروه های مختلفی از حیوانات باعث مشکلات و خرابی هایی برای انسان ها می شوند به دنیای انسان ها حمله می کنند میپردازد.

خرید اینترنتی مستند حیات وحش با زیر نویس فارسی - میرو

این مستند فوق العاده با آخرین تکنیک های فیلم برداری تهیه شده و جلوه ای باورنکردنی از دنیای اطراف انسان و حیوانات می دهد

مستند PBS: The Himalayas پی بی اس :هیمالیا:

خرید پستی مستند PBS: The Himalayas پی بی اس :هیمالیا

محصول: PBS

زبان: انگلیسی

زیرنویس: -

زمان: 53 دقیقه

حجم:   1.03 گیگابایت

کیفیت: عالی / HD 720p

مختصری درباره محوریت داستانی مستند:

رشته کوه هیمالیا با عالی ترین صفت ها توصیف شده است. درک و وصف را به چالش می کشند و در عین حال ابهت و قدرت طبیعت را به ما می آموزند. زاییده ی عصر یخبندان، مرتفع ترین رشته کوه دنیا را تشکیل می دهد و دوهزار مایل در میانه ی آسیا کشیده شده است. کوه ها روحانی در نظر گرفته می شوند و رودهایی که از آن ها سرچشمه می گیرند مقدسانه ستایش می شوند. زیبایی فراوانشان ممکن است سرد و عبوس به نظر بیاید، ولی هیمالیا در واقع آرایش شگفتی از حیوانات و گیاهان غنی است.

گربه وحشی برفی، گرگ، خرس، میمون های جالب توجه و روباه های بی همتا ،عنکبوت ها، مارها، زنبورهای عظیم الجثه و پرندگان بلندپرواز همراه با موجودات بز مانند بزرگی که ممکن است منبع اصلی پشم طلایی ای بودند که Jason و Argonauts جستجو می کردند، اینجا زندگی می کنند. کوه هایی هستند که نفس شما را بند خواهند آورد!

حیواناتی که در هیمالیا زندگی می کنند به عنوان عالی ترین گونه های جانوری توصیف می شوند. آن ها هر دو بحث توضیحی و مفهومی را در مورد قدرت بی نظیر و هوش طبیعی خود را به ما نشان می دهند. آن ها در عصر یخبندان بوجود آمده اند و در بلندترین کوه دنیا زندگی می کنند.

مستند IMAX – India: Kingdom of the Tiger ایمکس:هند: قلمرو ببر:

خرید پستی مستند IMAX – India: Kingdom of the Tiger ایمکس:هند: قلمرو ببر

محصول: IMAX

کشور تولید کننده: آمریکا

کارگردان: Bruce Neibaur

زبان: انگلیسی

رتبه و اطلاعات فیلم: 6.1

زمان: ۳۷ دقیقه

حجم:  ۱.۰۷ گیگابایت

» کیفیت: عالی / HD 720p

مختصری درباره محوریت داستانی مستند:

حیوان ملی کشور هند ، ببر بنگال ، در این مستند به طور دقیق و منحصر به فردی مورد بررسی قرار می گیرد. بر اساس زندگی نویسنده و حامی محیط زیست ، Jim Corbett ، در این برنامه دلیل اینکه چگونه این ببرها گونه هایی بی آزار در بین ببرها شده اند . با آن ها چه رفتاری صورت گرفته که به این صورت درآمده اند.

مستند حاضر که توسط کمپانی بزرگ مستند سازی IMAX تهیه و ارائه شده است به بررسی دقیق ببر های هندی می پردازد و با موشکافی بسیار جنبه های گوناگون زندگی این حیوان جذاب را به شما نشان می دهد. در این مستند از خاطرات  Jim Corbett یکی از حامیان مشهور محیط زیست و از کسانی که در مقابل کشتار بی حد ببر های هندی به منظور استفاده از پوست آن ها ایستادگی کرد، بهره های فراوان برده شده است.تماشای این مستند را به همه ی علاقه مندان به مستند های حیات وحش همچنین حامیان حقوق حیوانات توصیه می کنیم.

مستند BBc Animal Games بی بی سی:مسابقه حیوانات:

خرید پستی مستند BBc Animal Games بی بی سی:مسابقه حیوانات

محصول: BBC

کشور تولید کننده: انگلیس

زبان: انگلیسی

زیرنویس: انگلیسی

زمان: 59 دقیقه

حجم:  698 مگابایت

» کیفیت: عالی / HD 720p

مختصری درباره محوریت داستانی مستند:

مستند بسیار زیبا و دیدنی المپیک حیوانات یک مستند ابتکاری و جالب  از شبکه بی بی سی است.مستند “المپیک حیوانات” یک مسابقه تمام عیار خیالی را میان حیوانات گوناگون برگزار می کند و مسابقه های مختلفی را میان آنها برگزار می کند! تصور کنید مسابقه دوی سرعتی را که میان یک مارمولک، یک خرگوش و یک ببر برگزار شود! تمام این صحنه ها نیز به شکل ماهرانه ای با کامپیوتر طراحی شده اند. هدف اصلی این مستند ، آشنا کردن بیننده با “ترین های” حیات وحش به زبانی ساده و دوست داشتنیست. به عنوان مثال شما در این مجموعه با سریعترین شناگر، بلند ترین پرش، سریعترین دونده، سریعترین پرنده و… آشنا می شوید.

مستند Elsa's Legacy: The Born Free Story میراث السا:تولد داستان آزاد:

خرید پستی مستند شیر و ببر - فروشگاه میرو

محصول: PBS

زبان: انگلیسی

زیرنویس: -

زمان: 60 دقیقه

حجم:   1.39 گیگابایت

کیفیت: عالی / 720p

مختصری درباره محوریت داستانی مستند:

این مستند که به بررسی بعد کتابی و فیلمی مستند تحت همین عنوان میپردازد.این مستند نشان میدهد که در طی زمان چه بر شیر ها آمده است .

خرید پستی مستند Elsa's Legacy: The Born Free Story میراث السا:تولد داستان آزاد:

مستند تولد داستان آزاد ،داستان و اتفاقات جالب دنیای شیر ها را به تصویر می کشد و تصویر ذهنی شما از دنیای حیات وحش این حیوانات تغییر میدهد.

مشخصات کلي محصول:

نام انگليسي Wildlife Documentary Series
تعداد ديسک 2 حلقه
زبان انگلیسی با زیرنویس فارسی و انگلیسی
فرمت فايل ها AVI,MKV
قابليت اجرا کليه کامپيوتر و لپ تاپ هاي شخصي،تلوزيون و پلير های خانگی هوشمند
توليد کننده ميرو (پيشرو در بهترين)
گارانتي تعويض دارد
کاور حباب دار و ضد خش دارد

 

نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!

بد           خوب

ثبت نظر
برچسب ها: خرید پستی مستند حیوانات, خريد مستند کانال دیسکاوری, خرید مستند حشرات, خرید مستند حیات وحش مارها, مستند برای پلیرخانگی, خرید پستی مستند با زیرنویس فارسی, خريد پستي مستند حیات وحش, خرید پکیج مستند, خريد پستي فیلم مستند زیرنویس فار, بهترين فروشگاه مستند حیات وحش, خريد اينترنتي مستند حیوانات حیات, خرید پستی مجموعه مستند زیرنویس ف, خرید پستی مستند دویله حیات وحش, خرید پستی مستند History Channel, مستند کانال هیستوری, خرید پستی بیگانگان باستان با زیر, خرید پستی سریال مستند با زیرنویس, خرید پستی مستند فارسی, خرید پستی مستند جانداران حیات وح, خرید مستند شیرها, خرید پستی پکیج مستند حیات وحش, مستند با کیفیت بلوری و فرمت MKV, خريد مستند حیات وحش, خرید مستند بلوری 1080p, مستند با زیرنویس فارسی هماهنگ, خريد پستي مستند هیمالیا و حیوانا, خرید پستی مستند فارسی هیستوری, فروش بهترين مجموعه مستند زیرنویس, خرید مستند به زبان فارسی, خرید ارزان مجموعه مستند, خريد پستی مستند ببرها, خرید مستند پرندگان حیات وحش, خريد پستی مستند کانال بی بی سی, خرید اینترنتی مستند با کیفیت عال, مستند برای یادگیری زبان انگلیسی

طراحی و اجرا پوسته: | کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی میرو میباشد
Copyright © 2014 Miro Shopping Center, All Rights Reserved